Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az, ha egy 17 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha egy 17 éves fiú néha arra gondol, hogy 10 év múlva szeretne majd családot, gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ahhoz kell megfelelő háttér, munka, pénz, egy feleség stb. A kortársaim ezért kinevetnének, mert nekik a bulizás a fontos. Ki mit gondol erről, hogy ciki, hogy ieneken szoktam gondolkozni? :S

2012. jan. 9. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, ez normális gondolkodás. 21 éves vagyok, de már jópár éve azon agyalok, hogy a barátnőmmel összeházasodunk és gyerekeket fogunk nevelni.
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A kortársaid cikik ha kinevetnek.
2012. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2012. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális!!!

Az lenne ciki, ha mind ezt férfival szeretnéd!!

2012. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a ciki ha 17 évesen lenne már 3 rajkód.
2012. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is szoktam ezen gondolkodni, bár egyelőre az agyam szerint nem akarok gyereket. (Ha Magyarországon maradok, biztos nem...) A férj meg kérdéses. Van barátom, de az általad említett tíz év alatt sok minden történhet.

Amúgy szerintem ők, a "buli a mindenem" felfogásúak is gondolkodnak ilyeneken. Nem igaz, hogy 17 évesen még nem jutott egyszer sem eszükbe ilyen. Csupán cikinek találják és letagadják, pedig nem kellene. De a mai világ... Nyugodtan gondolj erre, csak egy kis realitást is vigyél bele. :)

17/L

2012. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az nem baj ha ezen gondolkodsz, sőt tisztában vagy a körülményekkel is (háttér partner munka stb) az lenne a ciki, ha csak ugy felcsinálnál egy csajt munka nélkül semmi nélkül, mert hurrá családot akarsz
2012. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha hülyeségeket kérdezel... (:
2012. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!