Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen lányról? És a szüleiről?

Figyelt kérdés
Végzős gimis,érettségi előtt. Nagykorú. A szülei anyagilag majdnem mindent megadnak neki,pedig nem egy nagyigényű a lány. De a társasági élettől szinte teljesen elzárják. Otthon családi körben piáltatják, baráti körbe délután 5 után nem mehet,vagy hajleüvöltás a jutalma. Elvárják hogy a könyvek mellől ne keljen fel,és csak tanuljon. Nem akarják arra az egyetemre engedni,ahova menni akar. A gimnáziumnál alább tanuló barátaitól eltiltották,otthon közben azért megy az így-úgy szeretlek kislányom. Az nem zavarja őket,hogy az ország másik felébe akar a csaj egyetemre menni. A lány mindig mondja,hogy mennyire elege van belőlük,de kivárja az egyetemet és nem szájal.
2012. jan. 14. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Javítok: az ország másik felében ők néztek ki alternatív egyetemet a csajnak.
2012. jan. 14. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
szerintem a lánynak meg kéne mondania a magáét, hogyha már erőltetik rá a tanulást akkor legalább oda menjen továbbtanulni ahova akar.
2012. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szedd össze a gondolataid és add elő a mondanivalód számukra. Lehet,hogy elsőre nem találsz hallgató fülekre...
2012. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is belekényszerítettek egy olyan egyetemre,amihez kb hozzászólni sem tudtam.Szerencsére nálunk anyagiak meg voltak oldva és támogatással külön tudtam költözni.

A viszonyunk azóta sem rendeződtek,ha "hazamegyek" hozzájuk,kb este 10ig engednek el otthonról,pedig 25 éves vagyok.Szóval inkább nem tartom az ottani barátaimmal a kapcsolatot szinte,vagy a találkozásokat délutánra hozom....


Örülök,hogy nem velük élek,nagynehezen én is kibírtam,hogy végre továbbtanulás miatt külön mehessek és éljem a saját életemet.Diploma és állás,és nélkülük élés.Ez volt mindig a szemem előtt,kiskoromtól fogva!


Neked is ezt ajánlom!

2012. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó :) csupán egy ismerősöm.
2012. jan. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!