Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a 15 éves...

Mit gondoltok arról a 15 éves lányról, aki ha meglát egy jó pasit, rögtön azt mondja, hogy vajon milyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem is azt, hogy "fú milyen jól néz ki" vagy hogy "milyen jó a segge" vagy akármi, hanem azt hogy hogyan csókol, és hogy milyen az ágyban... 15/L (barátnőm ilyen)
2011. jún. 19. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Én is erre gondolok 15 évesen. És? Első gondolatom az, hogy biztos jó az ágyban, utána, hogy szép az arca, stb.
2011. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Én arra, hogy a kis pisis adja a sokat megélt nőt. Majd kinövi. :)
2011. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Hogy mit gondolok róla? Azt, hogy egy egészséges kamaszlány!
2011. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljon rá felőlem. Ha ki is mondja kortól függetlenül közönséges. Csak olyan helyzetekben találom viccesnek, amikor valami bizalmas barátnőnek poénból elsüti.
2011. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

15 évesen dúlnak a hormonok


amíg csak gondol rá

addig OK

2011. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem természetes.. Szerintem az nem természtes ha egy lánynak ez akár még ha magába is, nem fordul meg a fejébe.. Barátnőm 15 éves lesz, de nem mindig látom rajta ezt!!
2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Akkor biztos én voltam egy elbszott kamasz, de nekem 15évesen oké, hogy már tetszettek pasik, és gondoltam rá, de ha megláttam egy jó pasit, nem az volt az első gondolatom, hogy milyen lehet vele a szex... Max második oké, de ez így kimondva elég furcsa nekem.. vagy lehet csak öreg vagyok a mostani fiatalok dinamikusabb érettségéhez?? :D

(Jah és hozzáteszem, normális szexuális életet élő 28 éves felnőtt nő vagyok.)

2011. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Affektál, hallotta valahol (filmben?) és azt hiszi,neki is jól áll. Ártalmatlan dolog, én ráhagynám.
2011. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
gratulálok első büszke lehet rád anyád.....tudod kedves kérdező sajnos manapság a legtöbb csitri azt hiszi elég érett,felelősségteljes,és felnőtt a szexhez,persze ez nem így van,fogalmuk sincs mit kezdenének,ha védekezés mellett vagy anélkül teherbe esnének,normális esetben egy 15 évesnek nem ezen kéne folyamatosan járjon az esze, de az tényleg felháborító ha csinálja is,rengeteg kis ribi van,na de az ő bajuk úgy sz*rják el az életük ahogy akarják,hidd el az ilyenek megbánják,17-18 éves kor alatt amúgy sincs értelme,sőt még akár az is korai,kell hozzá fizikai és lelki érettségis és a mai tiniknek nem igazán rendelkeznek ezzel sőt,persze vannak kivételek,de abból látszik ahogy egymást majmolják,ugyanúgy öltözködnek,semmi stílusuk,azt hiszik a dugás az egy gyerekjáték,pedig az a felnőttek kiváltsága,sajnos a szülők sem törődnek velük eleget,biológia órán sem figyelnek,voltam 15 éves,és nem aztt néztem egy pasin,hogy myilen lehet az ágyban,sokkal inkább néztem a szemét, az ápoltságát,fontosabbak voltak a belső tulajdonságai,19 évesen vesztettem el és nagyon jól tettem,nagyon élveztem,szerelmből,most 21 éves vagyok,nem vagyok kiégve mint sokan,tudom élvezni
2011. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy 15 éves lánynál teljesen normális!A hormonok miatt van, a szemed lát egy pasit, küldi a jelet az agyba, de a hormonok is beszállnak, és ez az első ami eszedbe jut! Ez természetes!
2011. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!