Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy járhassak cserkészetre?

Figyelt kérdés
Anyukám hülyeségnek tartja pedig minden barátnőm jár és én nagyon szeretnék cserkész lenni mert imádom a természetet ő mégis azt mondja hogy hülyeség meg minden
2012. jan. 14. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Irjatok léci
2012. jan. 14. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le az észérveidet: mennyit tanulhatsz, miben tudnád hasznosítani az ott szerzett tudást. Az nem elég hogy a barátnőd is ott van.
2012. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kössz de azért még irhattok tippeket :)
2012. jan. 14. 12:42
 4/7 fehér gandalf ***** válasza:
72%
én aztmondanám jobb mintha innék vagy teherbe esnék.
2012. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fehér gandalf ***** válasza:
86%
sose értettem azokat a szülőket akik ilyen rövid pórázra fogják a gyereküket mert ha jobban megnézzük az ilyen gyerekekből lesz később az aki leginkább lázadni akar minden ellen.
2012. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsófi0657 válasza:
Én ha valami olyat szeretnék elérni amit anyuék nem díjaznak, annyit beszélek róla egyhuzamban amíg meg nem unják és rá nem bólintanak. Ez egy kicsit komolyabb helyzet, de üljetek le és beszéljétek át h miért is szeretnéd ezt, és ha látja h tényleg komoly a célod meg fogja engedni. :D
2012. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: beszélj a barátnőid szüleivel, hogy ők miért tartják jónak, hogy oda járnak a lányaik... mi mindent tanulnak ott, milyen jó élményeik vannak, milyen jó a társaság (nem drogosok és piások között vannak), a személyiségük hogyan fejlődik jó irányba általa...


:)


(Ha bulizni nem enged anyukád, azt megértem, de cserkészetre??? MINDEN szülő annak örül(ne), ha a gyereke oda vágyódik...)

2012. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!