Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy had legyen vizipipám?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és már ki is próbáltam anyu is tudja..tetszik nagyon,de nem akar nekem venni,elöször azzal a kifogással jött hogy káros,utána megmutattam neki egy csomó cikket és mondtam hogy egyáltalán nem káros,de nem is egészséges.ez után meg azzal jött hogy rálehet szokni..pedig ezt is tény bizonyítja hogy nem lehet..mit mondjak még neki hogy vegyen?


/NEM VAGYOK KÍVÁNCSI AZOKRA A VÉLEMÉNYEKRE,HOGY 'MÉG KICSI VAGY A VP-HEZ EZÉRT NE AKARJ.'HA ARRA LETTEM VOLNA KÍVÁNCSI NYILVÁN AZT KÉRDEZTEM VOLNA,HOGY 'KICSI VAGYOK-E HOZZÁ.' HA CSAK AZT AKAROD LEÍRNI,HOGY 'HUU UJABB 14 ÉVES KISLÁNY AKI HAMAR FELAKAR NÖNI,AKKOR INKÁBB KÍMÉLJ MEG TÖLE.KÖSZI/


2010. okt. 16. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Anyu, ha kaphatok vizipipát akkor 2 hónapig én mosogatok minden nap!"

Ez beválhat :D

(de ha anyagi okai vannak, akkor ne is erőlködj :S )

2010. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs anyagi problémánk hálistennek..*lekopogom:D* bár nemhiszem,hogy ez a szöveg meghatná..:S:D
2010. okt. 16. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Ígérd meg, hogy jól fogsz tanulni :DD Egyik barátnőm megígérte a szüleinek hogy jó jegyei lesznek és kapott egy piercinget a köldökébe
2010. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
várd meg a szülinapod és mond meg hogy a heverodtol kaptad... ugyse dobják ki, ha már megvan:D
2010. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hm...ez még csak nemis hülyeség,mert ritka sz*r jegyeket hozok mostanába..:D ezzel majd megpróbálkozok
2010. okt. 16. 19:40
 6/15 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,mer akkor meg meglenne ugyan mer tényleg nem dobná ki,de nem használhatnám..szval valami olyan kéne,hogy megvan és használhatom is probléma nélkül
2010. okt. 16. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:
14 évesen lehet, hogy nem a vízipipázáson kellene járnia az agyadnak... :( Ha van egy kis esze anyukádnak, nem engedi.
2010. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
na ez kb egy olyan hozzászólás amit direkt kiirtam h nem kérek,csak finomabb változatban...mindegy.
2010. okt. 16. 19:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Vízipipa 14 évesen?? El tudom képzelni, milyen felnőtt lesz belőled. Gondolom már rég nem vagy szűz sem! Anyád helyébe leszedtem volna a fejed is, mikor megtudta, hogy kipróbáltad! Lehet lepontozni
2010. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elözö válaszolónak;

attól mert kipróbáltam és szeretnék vizipipát nem azt jelenti hogy nem vagyok szüz sem.képzeld ez szüz vagyok és életemben egyetlen egy barátom volt.

furcsa megítélni úgy embereket hogy nem is ismered öket,aztán meg lesni,hogy hupsz hülyeségeket mondtál mi?:)

2010. okt. 16. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!