Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vehetném rá anyukámat,...

Hogy vehetném rá anyukámat, hogy engedjen borotválkozni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,és nagyon zavar,hogy sajna szőrős is xD valamiért nekem olyan kellemetlen...ezt mondtam anyukámnak is,de azt mondta,csak 1-2 év múlva engedi.Hogy lehetne mégis meglágyítani a szívét?xD
2010. júl. 22. 15:56
1 2
 1/14 kevin42 válasza:
100%
Meztelenül szaladgálsz a lakásba anyukád előtt vagy mi? borotváld le, és ne mond meg neki, ne lásson ott...
2010. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dehogy szaladgálok meztelenül xD am nem ott lent akarom,hanem a lábamat pl. meg ilyeneket,és azokat látná ha engdély nélkül borotválnám xD
2010. júl. 22. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:

azt fürdés közben kell.

csak nem nyit be rád.:O

2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én sem kértem rá engedélyt, egyszerüen csak leborotváltam.

Esetleg mond neki azt, hogy a barátnőid is mind borotválják és nem akarod cikin érezni magad köztük e miatt.

2010. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
meg kábé semmi köze az ön higéniádhoz .:S
2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a választ :D am azt h látná ha leborotválnám,azt úgy értettem h pl. rövidnadrágban vok itthon,és észreveszi h volt-nincs xD tom h fürdés közben kell xP
2010. júl. 22. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én epilálni akartam, meg néztem ahogy ő csinálja, de azt mondta h amíg nem muszály addig ne kezdjem el.. aztán amikor már jócskán tavasz és nagymeleg volt, én meg harisnyában és szoknyában voltam, megkérdezte hogy miért vagyok ilyen melegben harisnyában, én meg mondtam h mert utálom hogy szőrös a lábam.xD erre azt mondta hogy jó, akkor tudom mit? epiláljunk! és azóta epilálok:D szóval húzz harisnyát 40 fokban és elege lesz.:) ja várj nem.xd

inkább beszéld meg vele hogy mennyire zavar és légyszíí+kiskutyaszemek.:)

2010. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Anyukád nem az ellenséged. Inkább beszéld meg vele. Nem kell elkezdeni túl korán, mert megerősödnek a szőrszálak egyre jobban. És együtt beszélgessetek arról, hogy mi a legjobb módszer, vagy borotva, vagy krém, stb. Ha anyukád nem vevő a témára, hátha akad egy nagynéni, keresztmama, szomszédnéni, ilyeski.
2010. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szandi? :O
2010. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyantázd le! Az nem borotválás, úgyhogy nem tiltotta meg, egy szava se lehet. De ezt csak akkor, ha nem tudod normális keretek között megbeszélni vele, bár ezt gondolom, már próbltad párszor.

És azt is látni fogja, hogy szenvedni is képes vagy érte, mert először bizony fáj.

Talán akkor rájön, hogy nem csak divatból akarod, hanem tényleg neked saját magadnak fontos. :D:D:D

2010. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!