Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint nem kellene...

Anya szerint nem kellene elegedettlennek lennem, igaza van?

Figyelt kérdés
24/n vagyok. 2010 tavaszatol egeszen 2011 aprilisig munkaskent dolgoztam egy cegnel, aztan aprilistol titkarnokent ugyanennel a cegnel, emellett a szamakkal is en foglalkozom. A fizetesem ugyanannyi maradt, mint azelott, mikozben a munka es a felelosseg a ketszeresere nott. Ebbol sehogy sem tudom fenntartani magam, tandijat kell fizetnem, a szokasos csip- csup dolgokra- kaja, telefon, internet- is egy csomo elmegy, alig veszek magamnak egy- egy uj cuccot, arrol aztan ne is beszeljunk, hogy kulonkoltozzek, meg itt lakom a szuleimnel... Minden nap hullafaradtan jovok haza, sotetbe, de a plusz orakat persze, hogy nem fizetik. Fel nem mondhatok, mert jobb helyet amugysem talalok, ide meg tizen jelentkeznenek a helyembe... Mi tagadas, kb 200 euro a havi netto keresetem; ha meg itthon panaszkodni kezdek- tudom, hogy nem tudnak segiteni, de jolesne, ha legalabb megertenenek- csak annyi a valasz, hogy meg kellene becsulnom, hogy egyaltalan van munkam, mert sokaknak nincs...
2012. jan. 14. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*szamlakkal- elgepeltem...
2012. jan. 14. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nem túl sok a fizetésed,de szerintem amíg nem találsz mást,addig maradj itt.Közben keress másik állást.
2012. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a mai szemét világban sajnos igaza van. Keresd a jobbat és lépj, amint lehet.
2012. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A 200 euro nagyon kevés.Ennyit egy segédmunkás is többet keres.Természetes,hogy többre vágysz.Az elégedetlenség viszi előre az embert.Mert ,ha elégedett lennél tiz év múlva is itt robotolnál ennyi pénzért.Az is igaz,hogy jelenleg nagyon nehéz jó és jól fizető állást találni.De nem lehetetlen.Te egy fiatal,független lány vagy.Tanulj idegen nyelvet és pattanj le ebből az országból.Itt évekig nem lesz változás és normális fizetés.
2012. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ne elégedj meg ezzel az irreálisan kevés pénzzel. Keress mindig közben jobbat, ha van, lépj. Tanulj, képezd magadat, tanulj nyelveket.
2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Termeszetesen keresek jobbat, csak nemigen talalok. Ha akadna valami, akkor az jo messze van innen, igy nem erne meg sem ingazni, sem elkoltozni, mert akkor anyagilag ugyanott tartanek, ahol most, vagy meg lentebb... A mostani munkamat meg nagyon szeretem, csak nagyon sz.rul esik, hogy nem vagyok megfizetve :(
2012. jan. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!