Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Féltem anyukámat!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az,hogy anya és én a nevelőapukámnál lakunk,viszont most összevesztek szóval a nagyimhoz költözünk egy időre,aminek örülök mert szeretek ott lenne,csak a gond az,hogy ott van anyukám testvére aki,hogyan is fejezzem ki magam..nem kicsit,hanem le se tudom írni mennyire alkoholista,mindennapja azzal telik,hogy megcsinálja a virtuális farmját és ha unatkozik lemegy és annyi bort iszik,hogy állni alig tud utána.

Még ez sem akkora baj,de anyukámat lapból ki nem állhatja,hát még ha tintás akkor..

Múltkor itt voltam a mamánál én és anya,erre beállított,annyira részegen,hogy eldőlt konkrétan a nappali közepén,és ordibált,hogy " Kínyirlak köcsööög patkány" és anyukámnak mondogatta,és olyan nagyon féltem,hogy már a sírógörcs kerülgetett,féltem,hogy egymásnak esnek.

Gondoltam már a rendőrség kihívására,de a szülők szerint nem olyan vészes,nem bánt senkit.

de tudom,hogy csak engem nyugtatnak ilyenkor,és simán bánthatna valakit.

Mit csináljak ?

Már előre görcsölök mert szerintem mindjárt beállít megint ..


2012. jan. 14. 20:05
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
100%

Egy ordibáló, káromkodó részeg akármikor lehet veszélyes, kihívhatod a rendőrséget, de sajnos sokat nem fognak tenni, főleg nem egy részeggel. Azért egy próbát megér.

Mennyi idős vagy?

2012. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
12..
2012. jan. 14. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadról pár képet és rejtsd el a szekrényében. Majd hívd ki a rendőrséget. Kiskoruak molesztálása komoly bűncselekmény!
2012. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ömm..nem molesztált,csak nagyon részeg,és állni meg beszélni is képtelen.

Ja,úgy gondoltad,hogy tegyek úgy mintha..? De hát,nem hazudni akarok,csak megvédeni vhogy anyukámat !

2012. jan. 14. 20:38
 5/12 bánomisén ***** válasza:
Nyuszifül, ha megint balhézik, hívd fel a rendőröket, mondd meg, hogy 12 éves vagy, nagyon félsz és anyukádat is félted. Nincs rendőr, aki ne menne ilyen esetben ki. Hogy mit tud csinálni, az már egy másik kérdés, szerencsés esetben valahogy bedugják egy detoxba.
2012. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyuszifül.. :-)

Rendben.

Detox ? Ömm..?

2012. jan. 14. 20:46
 7/12 bánomisén ***** válasza:

Detox = detoxikáló, azaz kijózanító.

Csak el ne mondd senkinek otthon, hogy te hívtad ki a rendőröket, higgyék csak, hogy egy szomszéd volt, vagy akárki más. Nehogy te szorulj miatta még a végén.

2012. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké.
2012. jan. 14. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert a rendőrségen nem lesz meg a hangfelvétel meg a telefonszám...

Detoxra meg senki sem kötelezhető akarata ellenére.

Nem kéne hülyeségekkel etetni egy gyereket.

2012. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na ilyenkor gyerek vagyok ha meg másról van szó már régen tini :-) Na ez meg hogy van.. :D
2012. jan. 14. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!