Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjünk egy ilyen barátnő...

Mit kezdjünk egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk és jóban vagyunk egy páran lányok. Az a helyzet, hogy van egy csaj, aki állandóan mintha hasznot akarna húzni belőlünk. Rendszeresen kölcsönkér és elfelejti visszaadni, ha szólunk akkor haladékot kér és persze a vége az lesz hogy megunjuk és nem kerül hozzánk vissza a pénz. Vásárolunk a boltba és közli hogy jaj tegyünk még be egy energiaitalt és léci fizessük már ki, mert fenthagyta a pénztárcáját és nincs nála pénz. Persze ezt sem adja vissza. Mi meg 3száz forinton nem csámcsogunk. Ugyanakkor az a furcsa, hogy nagyon segítőkész, tananyagot küld, ő az akit éjjel is fel lehet hívni, hogy segítsen. Sőt volt hogy leadandómat ő írta meg mert én kicsúsztam az időből. Meg hasonlók. Sajnálom a dolgot, mert egyre többen kezdenek rá berágni és így esik szét a csoport. Mit tegyünk?
2012. jan. 15. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen barátnőm,egyszer könyvet kellett rendelni,ő utána se nézett,kifogásokat keresett,h miért nem tudja megrendelni,végül megrendeltem én,de a ár felét mai napig nem kaptam meg,de ő nem nagyon segít a tanulásban
2012. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet, hogy tényleg nagyon nehéz anyagi körülmények között van? Ez megmagyarázná azt is, hogy miért olyan segítőkész=így törleszt.
2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nincs pénze és azért nem tudja megadni, valószínűleg ezért ilyen segítőkész, mert kompenzál.
2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Szóval csak pénzügyekben megbízhatatlan, egyébként éjjel-nappal lehet rá számítani? Talán neki nincsenek olyan jó anyagi körülményei, csak szégyelli bevallani és a rengeteg meg nem adott tartozást tananyag-küldéssel, segítségadással, más dolgozatának megírásával igyekszik ellensúlyozni.
2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen ebben tuti igazatok van, tényleg elég szar anyagi háttere van

diákhitele is van

de viszont felesleges dolgokat vásárol

ha például elmegyünk valahova kikapcsolódni akkor ott szórja a pénzt a piára meg cigire, de egyébként meg alig van pénze sokszor kajára

szóval nagyon furcsa

2012. jan. 15. 13:43
 6/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Van, aki nem tudja beosztani a pénzét, hülyeségekre kidobja, utána meg éhezik és kölcsönkér. Ez egy embertípus, nem is ritka.
2012. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő ilyen. Én is arra gondoltam egyből hogy így kompenzál hogy segít nektek. Szerintem ha nem vág földhöz titeket egy üdítő vagy egy szendvics, akkor nincs baj, ha viszont megbízható és lehet mindig rá számítani...érdekes lány, de hát minden ember más.
2012. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!