Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám elérni azt hogy...

Nettane kérdése:

Mivel tudnám elérni azt hogy oda figyeljen a barátom rám?

Figyelt kérdés
4 éve leszünk eggyütt.régen egy bulizós,csavargós,pasizós lány voltam.teljesen megváltozott az életem.18 éves vagyok,itthon vagyok mindig,csak suliba járok de akkor is sietek haza,hogy eggyütt lehessek vele.mindig mondom neki hogy beszélgessünk vagy csináljunk valamit mert uncsizok.erre csak annyit mond :mit?.csak akkor beszél velem ha valamit elbaszok.soha nem dicsér meg semmiért.nagyon rossz érzés.régen sokat foglalkozott velem..:(
2012. jan. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hagynod kéne, vagy elbeszélgetni vele, hogy ha nem változtat, akkor hagyjátok egymást békén...
2012. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Lapos a kapcsolatotok, ha nem valtoztattok rajta akkor nem lesz jovoje. Szervezzetek programokat vagy jatszatok (tarsas) valamit esetleg... Menjetek el setalni, beszelgessetek a terveitekrol, a jovorol.


Amugy en azt gondolom, hogy ha 2 fel nem tud egymassal kommunikalni a kapcsolatban, akkor az mar reg halott ugy!! Ez tenyleg a legalapvetobb dolog lenne..

2012. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csinálj programot. Nézz ki egy filmet és hívd el moziba, készíts különleges vacsorát és tartsatok mondjuk indiai estet, játszatok valamit, sétáljatok... a lényeg, hogy ne csak azt mondd, hogy "csináljatok valamit, mert uncsizol", mert arra szerintem nem nagyon válaszolni mást, mint hogy "mit?"... dobj fel ötleteket, légy jókedvű és mozduljatok ki!
2012. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nézd levegőnek...és majd csak észreveszi magát. Azért lesznek ilyenek, mert tudja, hogy úgysem csalnád meg. Picit hagyd magára és tedd féltékennyé!
2012. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még csak 18 éves vagy, 4 éve vagytok együtt, előtte meg csavarogtál, pasiztál, buliztál? :) Hű hogy változik a világ.

Szerintem mind a ketten oltári fiatalok vagytok még, akiknek most kellene pontosan azokat a dolgokat csinálni, amiket te már 14 évesen csináltál. Nem azt mondom, hogy ugorj be minden fiú ágyába, de most kellene flörtölgetni, felfedezni a kapcsolatok természetét, megismerkedni a különböző embertípusokkal, élni kicsit, nem pedig komoly kapcsolatokba bonyolódni.

Nyilván nem láthatom, hogy mennyire vagytok érettek, de szerintem annyira még nem, hogy egy egész életre együtt tervezzetek. Ha ilyesmi problémád merül fel, hogy ne beszél hozzád és nem dicsér meg, és erre ő nyilván nem talál megoldást, akkor komolyabb következményekkel járó dolgokra sem fog.

Én javaslom neked, hogy szüneteltesd a kapcsolatod ezzel a fiúval és kezdj el élni kicsit, később még visszatérhettek egymáshoz, ha ő az "igazi".

2012. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Találj vissza egy kissé a régi önmagadhoz. Valószínűleg az tetszett meg neki benned, amikor megismerkedtetek.

Szóval élj egy kicsit önálló életet is, ne lógj mindig rajta.

Megszokta, hogy mindig "kéznél vagy" és ettől ellaposodott a kapcsolatotok.

2012. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm hogy válaszoltatok a kérdésemre...csinálltam neki brasóit,és már nagyon éhes volt.azt mondtam neki hogy csak akkor ehet ha elötte megbeszéljük a problémáinkat.úgy is lett,kicsit elszórakoztunk,rég éresztem ilyen örömöt.nekem kell változtatnom,vidámabnak lennem.ő nagyon szeret engem,nekem ő az igazi,és én is neki..:).nem tudok élni nélküle..a hasával megtudtam fogni..mégegyszer köszi hogy irtatok..:)
2012. jan. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!