Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy rossz lesz a félévim?

Figyelt kérdés

4-es, 5-ös tanuló vagyok. Legalábbis eddig csak ilyen jegyeim voltak, és néha egy-egy 3-asom is. A szüleim nem várják el hogy minenből 5-ös legyek, de azért azt akarják hogy jól teljesítsek. Most viszont az 1ik tárgyból félévkor 2-es leszek. Nem tudom hogy mondjam el nekik úgy hogy ne haragudjanak rám. Tudnátok tanácsot adni, esetleg valaki volt már ugyanilyen helyzetben?

16/L


2012. jan. 16. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Melyik tantárgyról van szó?
2012. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu! Apu! Terhes vagyok..."


aztán mikor teljesen meg vannak hökkenve:


"Csak hülyéskedtem, félévkor kettes leszek kémiából."

2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan tárgy, ami számít a pályaorientációdban, akkor szerintem egyáltalán nem vészes.
2012. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
matek. és egyáltalán nem fontos. azokból a tárgyakból amik számítanak azokból 5*-ös vagyok. engem nem is nagyon zavar de attól félek hogy a szüleim haragudni fognak emiatt.
2012. jan. 16. 17:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ,hogy milyen tárgy,mert ha érettségi tárgy,akkor gáz,de ha nem,akkor nincs olyan nagy probléma:)

De ha véletlenül érettségi tárgy,akkor mindenképp próbáld bepótolni:)És azzal kezd a szüleidnek is,hogy mindenképp be fogod pótolni:)És,hogy ne haragudjanak rád:)

2012. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért vigyázz,mert a matek az érettségi tárgy:)
2012. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka a kettesnek, nem tanultál, vagy nem érted a tárgyat? Ha nem dérted, akkor ezt mondd el nekik, ha nem tanultál, akkor mielőbb mondd meg, hogy ebből és ebből kettes leszek, de év végére kijavítom, annál jobb, minél előbb túl vagy rajta.
2012. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mindkettő :S
2012. jan. 16. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Én csak tesiből lettem kettes, úgyhogy igen, gáz. Én matekból nem vagyok egy lángész és olyan tanárunk van, hogy minden órán dogát írunk, de azért mégis 3,2 az átlagom minimális tanulással.
2012. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden harag csak ideig tart, talán ők ötösök voltak matekból, ha igen, kérd meg őket, hogy korrepetáljanak.:-)
2012. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!