Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinalni abban az...

Mit lehet csinalni abban az esetben ha valakit utal a csaladja? (teso, anya, apa)

Figyelt kérdés

Folyton csak azt hangoztatjak felvaltva, hogy en nem vagyok ebbe a csaladba valo mert kilogok a sorbol. Ma hazajottem es leultem a gep ele irni a zarodolgozatomat... Megjott apu, valami karton papirokat keresett rajtam, mondtam, hogy nem tudom hol van es most nem erek ra azt keresgelni hiszen a suliba hataridos feladataim vannak. Most eppen ez volt a legnagyobb bunom amit a mai nap folyaman elkovettem.


Kozolte velem ismetelten, hogy en nem vagyok ebbe a csaladba valo es ha hasznalni szeretnem a gepet akkor fizessek villany szamlat nehogymar az o penze ilyesmire menjen. Aztan meg egy ideig hallgattam a tovabbi jelzoket amiket nekem szant, a vegen pedig mondtam neki, hogy nem erek ra veszekedni es ha lehet hagyjon tanulni. Erre a valasza az volt, hogy kit erdekel az en tanulasom majd kihuzza a netet meg lekapcsolja az aramot es tanulhatok ahogy akarok.


Egyszeruen mar nem tudok jobban alkalmazkodni az itthoniakhoz, tanulok, az atlagom se lett olyan rossz mert sikerult a 4.4 -et iden is elernem, mellette a tetoterben en vezetem a haztartast mivel a hugommal csak ketten vagyunk fent, ha kell segitek masban is itthon pl. fahordas, rendrakas, funyiras stb megis en vagyok a mindenki altalt utalt szemely a csaladban.


Itt mar csak a koltozes segithet? Szerintetek se lesz ez mar jobb soha? Vagy mit tehetnek meg?


2012. jan. 18. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Arra nem gondoltál, hogy miért van így? Mert ha csak egy ember, de hogy mindenkinek pont veled van baja?
2012. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
szerintem a válasz stílusával lehetett a probléma
2012. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam mar, de egyszeruen nem jottem ra semmire. Teszem a dolgomat minden egyes nap, nincs is masra idom de inkabb mondjuk ugy, hogy lehetosegem mivel sehova nem engednek el hiaba vagyok 21 eves... Hetkoznap elvonulok a szobamba du 4 korul es tanulok, ha van egy kis idom akkor takaritok, ha nem akkor a takaritas pentek delutanra marad. Szombat delutanonkent a baratommal vagyok es este legkesobb 9-re haza kell jonnom! Ha nem jovok haza akkor tobbet nem tehetem be ide a labamat... Vasarnap keszulok hetfore illetve pihenek, netezek, olvasok. Ebbol all az eletem minden egyes napja...


Igen, nevetseges, de mivel nem tudnam eltartani magam a suli mellett ezert eddig meg nem allt szandekomban elkoltozni de mostmar kezd elegem lenni.

2012. jan. 18. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor jól rád szálltak. Sajnos csak azt tudod tenni ha már eltudod tartani magad akkor külön költözöl.

Vagy ha teheted menj nagyszülőkhőz. Én nagyszüleimhez költöztem ano és nagyon jó volt.

2012. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, viszont nekem azzal van problemam, hogy mindent rajtam keres. O mar 2.5 honapja itthon van, nem jar dolgozni, raer egesz nap keresgelni, engem pedig hagyjon haladni a dolgaimmal. Persze konnyebb lett volna neki ha en keresgelem a cuccait mert az kenyelmesebb ugy...
2012. jan. 18. 19:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom a kapcsolatot a nagyszulokkel tobb mint 10 eve mert a szuleim osszevesztek veluk....
2012. jan. 18. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt lenne az ideje felvenni a kapcsolatot a nagyszülőkkel, nagyon esélyes, hogy befogadnának örömmel, főleg ha a harag fennáll.
2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tipikus unatkozó szüleid vannak akik minden stresszt rajtad akarnak levezetni..

Nem csoda,hogy nagyszüleiddel is össze vannak veszve. Én tuti,hogy ezt nem hagynám és megkeresném a nagyszüleimet vagy valami másik rokont és szép szavak kiséretében elhúznék otthonról.

2012. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat! Nehany honap mulva aktualis a koltozes ha befejezem vegre a sulit, de egyszeruen mar nevetseges, hogy az ember semmit nem csinalhat es folyton en vagyok a kozeppontban hala nekik..
2012. jan. 18. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor addig tarts ki és próbáld el viselni őket.
2012. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!