Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok anyukám...

Miért nem tudok anyukám szemébe nézni? Komoly választ szeretnék.

Figyelt kérdés

Nem értem..pedig,van,hogy valami egyszerű dologról beszélek,és nem tudok a szemébe nézni,pedig nem is hazudok.

És,eddig se gyakran hazudtam neki,nem az én személyiségemhez passzol a hazugság..nagyon ritkán teszem,de az is inkább füllentés.

Mégis,akkor miért nem tudok a szemébe nézni?


2012. jan. 18. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem a személyiségedhez tartozik lehet, hogy tudat alatt még aza kis füllentés is bánt.
2012. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pedig az hogy ha valakinek nem tudsz a szemébe nézni azt jelenti hogy nem vagy hozzá öszinte.
2012. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Érdekes,van,hogy elmondom őszintén,amit gondolok és tényleg nem tudok néha a szemébe nézni.:S Pedig kicsit sem hazudok..

2012. jan. 18. 21:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlzottan kritikus veled? És attól félsz egy kicsit, és így akarod a(kritika) erejét gyengíteni?
2012. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem nézek senki szemébe. Általában.
2012. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

21:08-as

Néha kritikus,de volt,hogy elmondtam valamit,mit érzek legbelül és akkor se nagyon tudtam ránézni,pedig színtiszta igazság volt.

És tudtam,hogy le se ordítaná azért a fejem vagy valami ..

2012. jan. 18. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
nem azért mert hazudnál - erősnek érzed a tekintetét - a kritikáját - arra gondoltam. Hát, igen, nehéz magunkat vállalni - máshol is, hát még akinek a véleménye olyan fontos.. Ez az önismerettel függ össze. Majd ahogy haladsz az önismeretben az évek folyamán, érzed, hogy könnyebb vállalni, amit mondasz, mert biztosabb vagy az alapban, ahonnan kiindul a mondás:))
2012. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Félsz felvállalni azt amit mondasz? Vagy nem bízol meg teljesen benne..?
2012. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik képtelenek mások szemébe nézni. Esetenként pszichés betegséget is jelezhet.
2012. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem félek felvállalni,amit elmondok..nagyrészt,amiket ő tud,szinte akárkinek elmondanám,nem olyan nagy titkokat tárok fel előtte..
2012. jan. 19. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!