Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti ezt, hogy látjátok/g...

Szülők ti ezt, hogy látjátok/gondoljátok! Barátommal (18F) 9 hónapja vagyunk együtt, és anyukám nem engedi, hogy együtt aludjunk! (16L) Ti meg engednétek már?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 21:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%

Lefeküdtetek már?

Mit értesz együtt alvás alatt? Alvást vagy szexet?

Szerintem nagyon féltenek, én is félteném a lányomat.

2012. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát szerintem, ha azt meg engedi, hogy menjek hozzájuk és ott legyek 3-4-5 órákat... akkor.. Ha akarjuk úgy is meg tesszük..sztem nem kell ahhoz együtt aludni.. :)
2012. jan. 9. 21:09
 3/33 anonim ***** válasza:
26%
Azért valószínűbb, hogy este szexeltek, nem nappal, amikor bárki benyithat vagy megzavarhat.
2012. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

nem nagyon szoktak hozzá be mászkálni mondjuk.. :)

csak nekem ez a dolog furi, hogy mehetek hozzájuk .. meg ő is jöhet egy csomót együtt vagyunk:) és ha akarjuk akkor sztem úgy is meg tesszük! :)

2012. jan. 9. 21:15
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
En nem engednem meg, es nem a szex miatt hanem azert mert nem kell mindent elsietni. Rengeteg alkalommal fogtok meg egyutt aludni, de ha mar most 16 evesen mindenen tul leszel nem lesz meg a ,,varazsa" a kapcsolatnak. Nem fogtok vagyakozni az uj dolgok irant mert mar nem lesznek uj dolgok. Raertek meg egy picit ezzel szerintem. :)
2012. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem!
2012. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Viccesek vagytok, hogy 0 %-ra leertekeltetek a valaszomat. :) Ugy latom itt mindenki nagyon engedekeny lenne... :)))
2012. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Én sem engedném meg. Miért kell egy gyereknek ugyanazokat a dolgokat csinálnia, mint egy felnőttnek? Ráérsz még erre, és ha majd önálló leszel, annyiszor alszol együtt férfival ahányszor akarsz! 16 évesen semmi sorja még ennek...
2012. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok szülő,de szerintem az lehet baj,hogy szüleid nem bíznak a barátodban,esetleg nem ismerik eléggé,nem bírják.Mikor ismerték meg?Úgy értem mennyi idő után?Illetve mikor tudták meg hogy együtt vagytok?Hányadik barátod?

Az is lehet,hogy benned nem bíznak.Csináltál régen valami maradandó hülyeséget?

2012. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Ha olyan lenne a gyerekem 16 évesen, mint én, akkor megengedném neki. (felelősségteljes, stb.)

Nekem is megengedte apám, mert anyám halála után, 15 voltam, pikk-pakk felnőttem, fel kellett nőnöm, így amikor 16 évesen összejöttem a mostani párommal nem volt kifogása ellene.

22/L

2012. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!