Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azt mondta, elmehetünk...

Anyukám azt mondta, elmehetünk nyaralni nyáron, ha a szülinapi pénzünket feláldozzuk. De én azt a pénz életem nagy álmára, egy kutyára szánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értelmes választ!
2012. jan. 11. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hozz menhelyről kutyát. Az egyben egy jó cselekedet is, és sokkal többet ér, mint egy agyontenyésztett kutya, amelyik úgysem jut arra a sorsra.
2012. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Fogadj örökbe kutyát. Rengeteg fajtatiszta van ha esetleg egy bizonyos fajtára vágysz. Így mind a kettő vágyad teljesülhet.
2012. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekünk is ezt mondták tavaly a szüleim...Nem adtuk oda és úgyis voltunk nyaralni...és akkor úgy volt hogy nem megyünk, de nem érdekelt. Szerintem téged se érdekeljen! Azt csinálj amit Te szeretnél...mert ez valahol egy zsarolás...
2012. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
És a kutya költségeit ki fedezné? Oltás, esetleges betegségek, felszerelés, kaja? Anyukád tud róla, hogy kutyát akarsz venni?
2012. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy zsarolás!!!Csak nincs mind a kettőre pénz!
2012. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondoltam erre is. Eleve úgy volt h menhelyről, mert azért kevesebb adót kel fizetni. De mg kell mutatnom anyámnak, képes vagyok rááldozni a pénzt.
2012. jan. 11. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

ma 20:21

Pont erre gyűjti a pénzt!!!

2012. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Csak arra is gondolj, hogy ha lesz kutya, akkor amiatt valószínűleg amúgy sem tudtok elmenni nyaralni... (Hacsak nincs, aki vigyáz rá addig.)

Szóval még, ha menhelyről is hozod, akkor is lehet, hogy keresztbe teszel a nyaralásnak. (Nem biztos persze, hisz nem ismerem a körülményeiteket.)

A másik dolog, hogy a szüleid megengedik-e a kutyát? Ezt is tisztázni kell.

Ha igen, és ez a vágyad, akkor viszont a te pénzed, szóval a te döntésed, hogy mire költöd.

2012. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém üdvözöl téged...:)


[link]

2012. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt vannak az enyémek is :)

Amúgy szerintem is menhelyről hozd, az nem kerül pénzbe és elmehettek nyaralni is. :) Egy kutya nem attól lesz értékes, hogy sokba került.

2012. jan. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!