Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele? A kérdésem...

Beszéljek vele? A kérdésem talán nem ide tartozik, de úgy gondolom hogy a családi kapcsolatok témakör a "legolvasottabb", ezért írok ide.

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, férjem 37. 5 éve vagyunk együtt. A szomszédunkban egy 37 éves pasas lakik, akinek a 22 éves unokahúga hazaköltözött úgy 2 hónapja, mert válik a férjétől. Mielőtt férjhez ment és elköltözött a szomszédból anno, még kb. 1 évig itt lakott a szomszédunkban, így megismertük egymást. Ezt a "leányzót" (továbbiakban P. ) úgy kell elképzelni, hogy kedves, jóindulatú érzésem szerint, mindig váltunk néhány szót ha kinn vagyunk a kertben. A két telek között lévő kerítés sima drótháló, növény semme. Szóval P. úgy 2 hete felállított a kerítéstől 1 méterre a kertjükben egy 3 méteres medencét, amit most mindenfelé árulnak. 1-kor már otthon van, így déltánonként a medencében fürdőcskézik. Ezzel nincs is gond, de tegnap megtudtam hogy ÁTHÍVTA A FÉRJEMET MEDENCÉZNI!!!!!!!!! :-/ Valószínűleg viccelődve történt, de engem elkapott a harctéri ideg. Szerintetek kérjem meg, hogy ne flörtölgessen házas férfival, vagy ne is foglalkozzak a dologgal? ( hozzá kell tennem, hogy férjem nem veszi komolyan, nem is menne át fürdeni)
2009. máj. 27. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Első dühömben sztem belefojtanám a kiscsajt a medencébe :))))


De ha a férjed nem foglalkozik vele, akkor ne pörögj fel a dolgon, mert csak magad bosszantod :)

2009. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne idegesítsd magad fel feleslegessen,ha máskor is kedve támad medencézni akkor menj át te is, és így rájöhetsz hogy mik a szándékai.
2009. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Menj át te is. Mit idegesíted magad egy gyakorlatilag semmiségen? Ez nem flört...
2009. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmi. Csak egy közvetlen szomszéd. Örülj neki hogy így szereted a férjed ma is hogy ez megdobogtatja a szíved. Örülj, ogy ő is úgy szeret, hogy át s ement. És örülj, hogy ilyen közvetlen a szomszéd, tudja, hogy viccelődhet, nem érti egyikőtök se félre. Amíg nem kettesben lubickolnak, semmi teendőd nincs :)

Férjed nagyfiú, ha molesztálnák megvédené ő magát. :)

2009. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Örül a csaj h megszabadult a kellemetlen házASSÁGÁTÓL, ÉS JÓ A KEDVE. nEM KELL neki a te férjed.Fiatal, eszébe sem jut, hogy te ezen fennakadsz. Nem is kell, nem történt semmi, csak szereted a férjedet :)
2009. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltékeny lennék, mivel az ördög nem alszik sosem. De ha a férjedben megbízol, akkor nincs gond. Nekem kicsit fura lenne, hogy a férjem miért hívja, engem meg nem hívott még soha? Azért légy résen! Szerintem, ha többet ilyen nem fordul elő, ne említsd neki, de ha még lesz ilyen félreérthető helyzet, én megmondanám, hogy gyakorlatilag nem illik egy nős férfit így hívogatni közös programokra, főleg ha a feleség nem kívánatos személy a társasában esetleg.
2009. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, én ebben semmi különöset nem látok. Van medencéje, áthívta a férjedet is. Ennyi.

Kétlem, hogy bármit akarna a férjedtől, csak kedves és felkínálta a pancsit. Miért ne?

Olyat képzelsz bele szerintem teljesen szimpla dolgokba, amik nincsenek benne.

2009. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

De foglalkozz a dologgal!

Mondd meg a nőnek, hogy állítsa le magát!!!!

Légy résen, a mai világban sose lehet tudni....

2009. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
háááát.....nem is tudom. magamból kiindulva, én nem hinném, hogy áthivnám magamhoz a szomszéd házas férfit medencézni. ha áthívom, akkor feleséggel együtt. mondjuk még sosem hívtam ismerős házas férfit sehova asszonykája nélkül, igaz, hátsó szándékom sem volt egy ilyen férfival sem. ilyet szerintem nem illik. légy résen azért!!
2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkepp legy resen!

Sok boldogsagot! :))

2009. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!