Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan érzésetek, érdeklődő...

Van olyan érzésetek, érdeklődők, és válaszadók, hogy a családi kapcsolatok témakörében sok a kamu kérdés?

Figyelt kérdés
szerintem ez egy zseniális oldal (gykorikerdesek.hu), és nagyszerű lehetőség lenne valódi problémák kibeszélésére. Sokszor van olyan érzésem azonban, hogy nagy olvasottság miatt ez a rovat (családi kapcsolatok) ki van téve fals kérdéseknek és időzített válaszoknak. Másnak is volt már ilyen tapasztalata?
2011. jún. 15. 20:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Én attól vagyok rosszul, hogy tizenévesek felteszik az "életbevágóan" fontos kérdéseiket. És amikor érettebb/tapasztaltabb a dologat ténylegesen látó válaszolókat pedig lehurrogják és előszeretettel lepontozzák.
2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Én még csak 2 hete ( vagy már 3) regisztráltam, mégis volt olyan érzésem, hogy a kérdésre mintha a reklám nyújtotta volna a választ. pl.tipikus kamaszkori nyűglődés a kérdésben, rákattintok és egy pszichológus elérhetőségét látom.(talán nem véletlenül)Mondom nem régóta járok ide, de igen, feltünt nekem is.
2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ennek a pontozásnak nem sok értelme van. Ha az ember elmondja őszintén a véleményét, és az nem tetszik valakinek, mert ő ellentétes nézeteket vall, már mindjárt le is pontozzák az embert.
2011. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
21.10 ez eddig fel sem tűnt...
2011. jún. 15. 21:13
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
minden témában lehet talákozni unatkozókkal. legyenek akár gyerekek, akár idősebbek. A pontok engem abszolút hidegen hagynak, a legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni...
2011. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Én a Mentális egészség rovatban véltem olykor dolgos szcientológus kezeket felfedezni.
2011. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
21.12 valakinek csak fel fog tűnni, mert ellenkező esetben elég belterjes marad a dolog....
2011. jún. 15. 21:16
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Magdianyu: az a GoogleAdsense, amire te gondolsz. Az adott szövegbe mindig releváns tartalmat (reklámot) ágyaz. Ez egy program.

Próbáld ki, keress rá az itteni keresőben pl arra, hogy "magnéziumhiány" és oldalt máris tele leszel magnézium reklámokkal.

2011. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A pontozás engem sem érdekel igazán. Hanem a hasznos információ tényleg a nagy átlag alapján kellene, hogy alakuljon.
2011. jún. 15. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!