Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély még hogy együtt...

Van esély még hogy együtt neveljük a babánkat? Párom és én másfél évet voltunk együtt imádtuk egymást sztem az utolsó pillanatig. Egy év után nehezen jött össze a baba, amit mindketten nagyon szerettünk volna. Vissza jön még hozzánk? Hinnétek neki?

Figyelt kérdés
Párom csak értünk élt mert van egy kisfiam már egy előző kapcsolatomból,mi voltunk neki minden!Mivel albérletben laktunk ugy döntöttünk házat veszünk.Csak hogy kedvesem édesanyja azt mondta hogy kifizeti a fele házat,de csak a párom nevén lehet és neki és apósomnak haszonélvezeti joga lesz rajt.Én erre felháborodtam mert tavaly elhunyt édesapám után az örökségből párom ugyanugy élt mit én,és több volt az örökségem mint ennek a háznak az értéke.A lényeg:párom felháborodásom után egy héttel elköltözött tőlünk(ennek 2 hete) és anyuka megvette a házat,azóta is találkozunk párommal és azt mondja mire a baba megzületik(október) kész lesz és ott ismét együtt fogunk lakni.De a családomon kívül nem tudhatja senki hogy mi most együtt vagyunk,mert gondolom az anyja ugy tudja hogy végleg szakított velem.Nekem sántít ez az egész.Azt mondja hogy nem tudja elképzelni nélkülem az életét,és nem tudná elviselni hogy mással legyek.De akkor mi ennek az oka??A ház és az anyja pénze???Ezért dobott el minket??
2009. máj. 27. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

És anyuka egyedül megvette a házat?

Vagy a közös pénzetekből ment a fele? Nem értem.

Lehet, hogy akkor jobban értenénk és tudnánk véleményt mondani...

2009. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
sztem simán lehet, h az annya beközölte, h dobjon téged, mer akkor lesz ház..
2009. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az anyja adta a pénzt.De annyira szeretett minket a párom és ezek előtt 3 nappal még semmi baj nem volt.Ez 3 nap alatt változott meg,egyszer csak hazajött és mondta hogy menjünk külön egyenlőre.De mikor mondtam neki hogy akkor felejtsen el minket végleg azt mondta hogy nem és jön értünk ha a baba megszületik.Éa mindenkinek szt mondja hogy nem tudja hogy miért csinálja ezt.Ja az anyja féltékeny volt rám mindig mert elvettem tőle kicsi fiát,lehet megvette egy házzal???
2009. máj. 27. 15:26
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha a Te párod ennyire tart csak ki melletted és a gyereketek mellett akkor jobb ha most lemondasz a közös életről.Akire az anyja ekkora befolyással van az gyerek még nem férfi.Egy felnőtt ember el tudja dönteni kivel és hogyan akar élni,és nem titkolózik senki előtt sem.Nem lenne ez neked megalázó?Nehogy már anyós irányítsa a mi életünket,azért vannak határok amiket be kell tartani.

Ha az anyja csak így hajlandó segíteni,és a párod veletek akar élni,akkor kerek perec megmondja az anyjának akár tetszik neki akár nem,Ti lesztek a családja és kész.Ebbe nincsen a mamának beleszólása.Ha nem akar normális módon segíteni akkor ne tegye sehogy sem,hagyjon benneteket békén.De ehhez bizony a párodnak kellene egy határozott felnőtt érett gondolkodású embernek lenni,hogy ez így működhessen és az anyja ne avatkozzon az életetekbe.

Ha valóban szeretne akkor nem téged hagy ott,hanem az anyját állítja le.Ne ringasd magad hiú reményekbe mert csalódni fogsz.Annak ne higgy,hogy majd így lesz majd úgy lesz,majd ekkor majd akkor...stb...bla,bla...

Ülj le a pároddal elbeszélgetni mit is akar a jövőben,és kivel akar élni válasszon.Ne hagyd mellé beszélni,legyél határozott.(Ne hari,hogy megjegyzem,de eléggé felelőtlen voltál így vállalni mégegy babát a meglévő mellé.Mit csinálsz majd egyedül 2 gyerekkel ha úgy alakul?)

2009. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

ezt ne engedd meg!

egyrészt októberig még sok minden történhet, másrészt egyedül csinálni végig a terhességet? Tudod, milyen az? Életetek legszebb részét rontja el!!!!!Azt az időt már SOHA nem tudja visszahozni!

Van az anyósodnak szíve egyáltalán?! Nem hiszem!!!!

Mondd meg neki, hogy ebbe nem mész bele!!!!!!!!

Ha ennyire gyáva, akkor menjen a francba!

2009. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha apuci egy ház kedvéért egyedül hagy téged hónapokra, terhesen, egy kisgyerekkel, akkor te is tudod a választ...
2009. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az anyjának nincs szive,a páromat ugy fogadta örökbe mert egyszer volt életében terhes és azt is elvetette,mert vki ugy csinálta fel.Nekem ezért is fáj hogy a páromnak kéne a legjobban tudni milyen az ha elhagyják.De viszont azt mondta hogy igy a legjobb most,mert mi amugy albérletben laktunk és azt a házat el fogják adni,és én itt lakom most anyumnál a fiammal,a páromat pedig ha kiteszik az albérletből oda tud menni a készülő házba amit az anyja vett.De az még olyan állapotban van h gyerekkel még nem lehetne oda költözni.Viszont a párom "tart" el minket a fiammal mert nekem megszűnt a munkahelyem mielőtt terhes lettem.Mindent kifizet nekünk és mindenhova el visz,az orvost is ő fizeti.Arra is gndoltam hogy azért csinálja mert most még muszály amig nincs kész a ház,mert addig az anyja segit,de ha kész lesz akkor már nem lesz az anyjára utalva.Vagy csak én szépitgetem magamnak a gondolatokat???
2009. máj. 27. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Ne törődj semmivel, csak higgy neki!

Nem lehet őt megérteni, ne is próbáld! Majd utólag megérted. Ha így szeretett , akkor bízz benne, és várd ki amit mond. Biztos ez a módja, hogy aztán jó legyen az életetek. Ekkora szerelem nem múlik el egy csapásra. Ő ismeri a családját--lehet hogy így kell nektek előkészíteni a terepet hogy jól éljetek. BÁRMIT TANÁCSOLNAK, Te bízz a szerelmedben. Érzem hogy ez jó lesz.

(nem szoktam ilyeneket írni, csak tényleg érzem.Csak most)

2009. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Még annyit..az ő viszonyuk nagyon kényes..ezzel az örökbefogadással..engedd, hogy megoldja a maga módján ezt a helyzetet. Hiszen mindenben melletted van. Ne agyalj! Ha egyedül vagy foglald le magad értelmesen! Tegyél valamit, dolgozz, olvas. A kétségeidet pedig rögtön mondd el neki. Ne írd ide, mi csak elbizonytalanítunk. A te helyzeted nagyon nem átlaghelyzet,itt meg mindenki a saját környezetéből kiindulkva fog válaszolni.

Tehát: BÍZZ, VÁRJ, HOZZÁ FORDULJ MINDENNEL, DE RÖGTÖN!

És nyugodj meg!! Jó éjszakát :)

2009. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kb egy órája közölte velem hogy igaz hogy múlt héten még mást mondott de most ugy gondolja hogy nem szeretne velem lenni!!!És jövőhéten megint mást fog mondani?Épp most készülök gyereket szülni neki amit nem véletlen nem tettem meg senkinek az utóbbi 10 évben,és erre pont az hagy el akitől soha de soha nem vártam volna!!!!Hogy lehet ezt kibírni hogy szét hullik egy család?Mert az én szívem napról napra jobban szakad szét!!!És még itt a kisfiam is aki apának hivja pedig senkit nem hivott igy,és imádja!!!Nem tudom neki mit fogok mondani ha nem jön vissza a párom,és a kicsinek mit mondok majd.....!És mikor mással ott lesz apa a szülésnél én meg nélküle,hát még az anyjának sem kivánok ilyen rosszat,pedig neki minden rosszból most duplát kívánok!!!Ezt nem lehet ép ésszel kibirni!
2009. máj. 28. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!