Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ha a...

Mit gondoltok erről? Ha a házastársak egyik vagy másik felének igazoltan nem lehet gyereke, mekkora az esély, hogy együtt maradnak, ha ez kiderül?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. febr. 24. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha a másik fél nem feltétlenül akar gyereket, akkor szerintem ugyanakkora, mint egyébként.

Ha a másik fél mindenképpen akar gyereket, akkor 100%, hogy előbb-utóbb szétmennek.


Én örökbe fogadnék, de ez nem mindig megoldás annak a félek, akinek lehet gyereke.

2010. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeretik egymást,és a házasság előtt erről nem volt tudomásuk,akkor együtt maradnak.
2010. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ez nem volna akadály. Én attól a páromat akkor is ugyanúgy szeretném. Ha kiderül hogy valamilyen okból nem lehet gyermek, nem mondom hogy könnyű lehet mint ember saját magának is elfogadni, de azért biztosan nem válnék el.Számos mód van már arra, hogy legyen gyermek. Az örökbefogadás lehetőségét sem szabad elvetni. Ugyanúgy lehet a fogadott gyermeket is szeretni. Nálunk lehet saját, de én így is gonolkodom, hogy fogadjuk örökbe. Csak az a baj, hogy a társadalomban szerintem még nagyon él az, hogy a vér szerinti gyermek a gyermek. Ezt sajnos
2010. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
százalékot nem tudok írni. annyit tudok, hogy én maradnék a párommal és valószínűleg örökbe fogadnánk.
2010. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem a gyereken annak meglétén van nem létén múlik. Ha egy ilyen krizis tönkre teszik akkor sokkal kisebb problémák miatt is válás lenne belőle, akkor inkább már ne is legyen gyerek.
2010. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nagyon pontosan fogalmazott csak annyit tennék hozzá hogy ha együtt is maradnak ezt a terhet egy életen át cipelik amennyiben az egyik fél nagyon akart gyereket és mégse fogadtak örökbe mert a másikuk nem akart.Mégis együtt maradtak mert szeretik egymást.De ez mindig probléma marad.
2010. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyannal, akinek nem lehet gyereke és az örökbefogadásról, egyéb lehetőségekről hallani sem akar, én nem maradnék, mert nekem szükségem van gyerekre. A párommal megbeszéltük, h ha nem lehet gyereke, akkor donorsperma vagy örökbefogadás, ő is nagyon szeretne gyereket. Ahol a másik fél nem szerete gyereket, ott egyszerű a dolog, mondhatni ideális, de a kérdés gondolom, nem erre vonatkozott.
2010. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ!
2010. febr. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!