Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki apukámmal?

Hogyan béküljek ki apukámmal?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék vele békülni, mert már több hete nem beszélünk egymással, mert összevesztünk. (nem részletezném hogy miért... eléggé hosszú és bonyolult dolog) Elkövetett egy hibát, de tudom, hogy engem akart védeni vele. Mind a ketten nagyon makacsok vagyunk, ő talán még jobban. Meg szeretném tenni az első lépést, mert már nagyon nehezen bírom ezt az állapotot. Mit tanácsoltok hogyan csináljam? Ötleteket várnék, és nem azt hogy üljek le vele beszélni. Gondoltam arra hogy sütök valamit, de az nem csak neki készülne, hanem a család is enne belőle. Valami jó ötlet kellene, de nem jut eszembe semmi :(
2011. dec. 15. 12:24
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Ha már sütni akarsz, akkor miért nem sütsz csak neki? Úgyis meg fog kínálni benneteket.

Egyébként meg miért nem akarsz vele beszélgetni? Úgy nem lehet tisztázni a dolgokat és kibékülni, hogy egy szót sem szóltok egymáshoz...

2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, csak úgy tudtok kibékülni ha beszéltek egymással. Mondd neki hogy tudod csak jót akart hogy nem haragszol rá és hogy sajnálod hogy veszekedtetek. Mondd neki, hogy szereted.
2011. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha neked ehhez itt kell tanácsot kérni akkor már rég megette a fene az egészet...
2011. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsö 2-nek, üljetek le, és beszélgessetek! Ennél jobb orvosság nincs.. Sok sikert!
2012. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!