Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikori a legrégebbi emlékeitek...

Mikori a legrégebbi emlékeitek? Az megrázó vagy valami jó dolog volt, hogy bevésödött?

Figyelt kérdés

Nekem például 5. osztálytól fogva vannak emlékeim, az az elöttiek nagyon homályosak, teljesen érzelem mentesek mintha nem is velem történtek volna, nem is hosszúak csak pár kép, bevillanások ilyesmik, olyan mintha egy fehérködön át nézném.

5től viszont minden éles, mert ott valahogy egy osztályfőnökin megvilágosodtam. Rájöttem, hogy gyűlölöm s undorodom Soóstól. Még sose éreztem addig, hogy valakiből így áradjon a gőg s a lenézés úgy cakkumpakk mindenkifelé aki él. Na ott durrant el az agyam, kicsit kiakasztot nagyon s szinte éreztem, hogy felébredek mint csipkerózsika. Mondjuk kár mert addig mindenből ötös voltam de elötte meghalt a tanárom egy éve s utánna megkapni ezt a máéniákus kritizálót rendesen kifordúltam magamból.

Nektek is volt hasonló mély emléketek?

Mit jenelthet, hogy csak ekkortól vannak "rendes" emlékeim? Miért nem volt elöttihez érzelmek?


2012. jan. 19. 21:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kedves az első emlékem. Két éves lehettem és a macimat próbáltam felöltöztetni, de sehogy sem sikerült, nem boldogultam a nadrággal. Anyukám az íróasztalánál dolgozott, de nem haragudott, mikor odamentem és megzavartam. Megmutatta, hogyan kell ráadni a macira a nadrágot és azt mondta mosolyogva: "Legközelebb mondd meg Daninak (így hívták a macit), hogy ne dugja mind a két lábát a nadrág egyik szárába." A mai napig Édesanyám a példaképem, ha türelemről és kedvességről van szó.
2012. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
4 éves lehettem,a nagymamáméknál voltam.Kaptam egy nagy trombitát és szórakoztam vele.Meguntam,utána beletrombitáltam a nagymamám fülébe.Vicces volt:)
2012. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!