Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvői ajándék tipp egy...

Esküvői ajándék tipp egy vallásos párnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most augusztusban várható az esküvője. Miután a családjuk hatalmas, én meg kb. csak egy kis porszem leszek ott, nem hiszem h tőlem várnák el a milliókat. Sőt kifejezetten a "semmit" kérték tőlem. Ennek ellenére szeretném őket meglepni valami aprósággal. Először arra gondoltam veszek valami szexy fehérneműt, csak nem tudom hogy reagálná le a család, no meg ők, mert eléggé vallásosak. Ebből nem arra következtetek, h nem fognak élni szexuális életet, csak lehet hogy ez olyan TABU téma ott..

Van valakinek valami ötlete? (Sok helyen olvastam, h méz a mézeshetekre.. stb-stb, de az már olyan közismert..)


A menyasszony 22 éves, a vőlegény 24.


2012. jan. 20. 13:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ha ilyet vennék Nekik, sztem totál megijednének Tőlem Igen házasságig nincs szex fogadalom van.
2012. jan. 20. 13:59
 12/20 anonim ***** válasza:
Én egy Zsolnay órát (tányér fali óra) vennék a helyedbe kb 10 e ft, nagyjából ennyiért illendő ajándékot vinni!
2012. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Gondolom még nincs közös háztartásuk, most foknak összeköltözni. Ha igen, akkor a "klasszikus" nászajándékok is szóba jöhetnek: étkészlet, kisebb háztartási gép. Esetleg vásárlási utalvány... tudom, kicsit személytelen :-(

Színházjegy?

2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A menyasszonynak valami szép ékszert adnék, Expressz, Startapro, zsibvasar.hu nagyon olcsó helyek. Vőlegénynek könvyet valami kevéssé hétköznapi témáról - pl. a sushikészítés fortélyai :P.
2012. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket :)
2012. jan. 21. 10:06
 16/20 A kérdező kommentje:
És szerintetek az ajándékot mikor illik odaadni? Úgy értem, h miután elég messze élek, meg segítek a készülődésbe, az esküvő előtt kb. 3-4 nappal megérkezek és a barátnőmnél fogok aludni.. és addig ott dugdossam, vagy értitek. (Igazából voltam már pár esküvőn életemben, de akkor családdal, kisebb koromban és akkor nem figyeltem meg ezeket :$ )
2012. jan. 21. 10:10
 17/20 anonim ***** válasza:
A lakodalomban illik odaadni, valamikor az éjjel folyamán.
2012. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
egy szép ötlet pl monogrammos pezsgőspohár, mi kaptunk olyat vagyis rá volt irva a neveink kezdőbetűje a pohár talpára. de ugyanigy csináltathatsz egy fotóalbumot amire ráiratod a nevüket.
2012. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a mi - elég kiterjedt - családunkban (sok esküvő) az esküvőre senki nem vitt ajándékot. Előző 1-2 nap estéjén adták/adtuk át (nem órákig tartó vendégséggel, mert ezer más dolguk van). Nagyon kellemetlen a lagziban őrizgetni az ajándékokat, a kigyerekek unalmukban előszeretettel randalíroznak (az összetörős baleset kb. elkerülhetetlen), a pénz különösen kellemetlen, az ember nem arra figyel.

De itt nem illik/nem illik van, hanem fel kell hívni őket, és megkérdezni, hogy gondolták.


A fehérneműt meg lehet űzni-fűzni, és sem vallásos, sem nászéjszakáig szűz, sem prüd nem vagyok, de NAGYON nem örültem volna az esküvőmön semmilyen szexuális utalásnak. Persze ez is ízlés dolga, de szerintem a szex arra a két emberre tartozik, aki csinálja, senki másra.

2012. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már magamban én is elvetettem..
2012. febr. 1. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!