Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolatlanság felköltözni...

Meggondolatlanság felköltözni a fővárosba két fiatalnak, akik függetlenedni akarnak a családtól?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Az egyikőjüknek diákmunkája van, a másiknak még egyelőre nincs munkája, de keres. Nincs szakképzettségük. Meg tudnának élni hosszabb távon, vagy ezt érdemesebb lenne alaposabban átgondolni? Tudnának félretenni pénzt, vagy mind elmenne albérletre, kajára és egyéb költségekre?
2012. jan. 21. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Budapesten, munka nélkül, segítség nélkül öngyilkosság!
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előbb nem tudnátok megszedni magatokat kicsit?
2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, hogy nincs szakmátok? Végzettség vagy valamilyen szakma nélkül felelőtlenség. 200 ezer nem valami sok, úgy hogy csak úgy neki indultok, hogy majd lesz valami.
2012. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hello!


Én budapesti vagyok, mindig is az voltam, de azt mondom, hogy most ne gyertek. 2007 előtt nem lett volna gond így ideköltözni, de most már nem fog menni. Itt is válság van, csak komoly háttérrel lehet itt maradni, de 200000 forinttal nem.

Inkább ott találjatok ki valamit (nem írtad, hogy hol vagytok, nyilván Békés megyében nem könnyű), mert itt még azt a kevés pénzeteket is el fogjátok költeni és egy értelmetlen szenvedés lesz az egész.

2012. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!