Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek önző? A...

Hogyan ne legyek önző? A férjem bulizik én meg itthon ülök.

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk én gyeden vagyok a kislányunkkal. Mióta terhes lettem, tulajdonképpen sehol nem voltunk. Egyszer-egyszer étterem, vagy gyros, de ennyi.

Tegnap szólt, hogy a barátja elhívta bulizni, ma estére.

Most hívtam, tök jól szórakoznak, én meg itthon ülök. Annyira szarul esik. Ha előbb szólnak le tudtunk volna rendezni gyerekfelügyeletet, én is szívesen mentem volna.


2012. jan. 21. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, szerintem ez nem volt szép dolog a férjed részéről- persze ez csak az én véleményem.
2012. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt nem te vagy az önzõ, hanem a férjed,amiért meg sem kérdezett, hogy te nem szeretnél-e résztvenni ebben a buliban.
2012. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt számtalanszor átéltem,mióta terhes lettem. Aztán amikor a kicsi 2 éves lett,elzavartam. Igy is sokáig húztam,igaz ő már odáig süllyedt,hogy haza se jött,csak reggel vagy 2 nap múlva.
2012. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

így kezdődik a megcsalás és a kicsapongó élet. a férfiak nem szívesen vesznek részt a gyereknevelésben,főleg,ha fiatalok.

utálom az ilyen "férfiakat".

2012. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem jár ő se sokat, nyáron volt utoljára.
2012. jan. 21. 21:53
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz te is programot egy barátnőddel másik napra, addig a férjed vigyáz a gyerekre.

Vagy beszélj a barátokkal, hogy menjetek el együtt bulizni, és hívj valakit vigyázni a gyerekre.


Ha a barátaitok gyerektelenek, akkor nem fogják megérteni, miért nem lehet egy nap alatt elintézni a felügyeletet. Ezért nektek kell lépni, előre egyeztetni velük, hogy legyen időtök a szervezésre.

2012. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem jut eszébe a férjednek magától hogy neked is kellene a kikapcsolódás?!

Megértem hogy szarul esik...

Nekem a párom múlt héten volt a munkatársaival. Egy évben 1-szer tartanak ilyent csak arra jár el.

De nekem is olyan rossz volt itthon ülnöm. Amúgy mi soha sehova nem megyünk el kettesben, max. a tesco-ba bevásárolni...

És tegnap meg épp élménybeszámolót tartott nekem milyen volt a múlt heti bulizás, hogy az egyik munkatársnője viccesen mondta neki hogy ne karolja át nehogy azt higyjék közük van egymáshoz, erre megfogta a kezét a lánynak és úgy heccelte hogy ciki-e stb. hááát... hasonló mimikákat vágtam le mint a VV Kinga...

2012. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
96%
Olyan jó lenne ha ezeket nem egymással beszélnétek meg / ki (miközben belül felőrlődtök), hanem nekünk mondanátok el! (1férfi)
2012. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

22.05-ös!


Én vagyok az előtted író.


Nos, én már beszéltem erről többször a párommal. De neki sosincs kedve menni sehova. Baráti társaságunk nincs akikkel összejárhatnánk.

Én nem is bulizásra gondoltam, mert én úgy érzem az nem nekem való (igaz, még csak 30 vagyok de egyetlen porcikám sem kívánja). Moziba, színházba, vacsorázni, vagy csak úgy romantikázni, sétálni szeretnék vele.

De ő sose! Mindenre azt mondja pénzkidobás. A sétáláshoz meg fáradt merthogy áll eleget a munkahelyén... :-(


Szóval múlt héten én itthon olvasgattam és az órát néztem mikor ér haza. Minden percben azt hittem, na majd most... Aztán nem jött csak valamikor 4 után, én akkor már rég aludtam. A buli ezek szerint jól sikerült.

2012. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Èn a helyedben, össze beszélnék a barátnõimmel ès csapnák egy csajos görbe estét, a pàromra meg rà hagynàm a gyereket. Másnap tuti felhozná, h ez igy nem jó, és èn meg mondanám, h nekem sem esett jól a multkori, utánna megegyeznék vele, hogy ha buli akkor jobb lenne ha eggyütt mennén és nem lenne rossz egyikünknek sem.
2012. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!