Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik ilyenkor tenni?

Mit illik ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Egy ismerős házaspár férj tagja a feleség közvetítésével szólt egy munkalehetőségről, ami az ő munkahelyén lenne. A feleségnek megköszöntük. Illik-e a férjnek is? Nem arra a szitura gondolok, amikor pl. utcán összefutunk, hanem pl. telefonon. Nem szeretnék sem bunkó, sem tolakodó lenni, de valahogy tudtára szeretném adni, jólesett, hogy gondolt rám. Esetleg valami átmeneti megoldás? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?
2012. jan. 22. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha összefuttok az utcán, mondj azért egy köszit.
2012. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy köszönöm, nem igazán tolakodó. Mindegy, hogy telefonon, vagy személyesen. Én elmennék és megköszönném. Bár nem tudom, milyen közeli a kapcsolat köztetek.
2012. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem nincs abban semmi rossz ha megköszönöd neki. Hiszen jó szándék vezèrelte. Arról nem is beszélve, hogy a köszönet mindenkinek jól esik. :)
2012. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi biztatást!

Jól ismerjük egymást,de az én családom és az övéké is elég konzervatív e téren.Tudom,hogy nem a középkorban élünk,de anyu nagyon ellenzi,hogy külön őt felhívjam ezért.Nem tudom,igaza van-e,vagy miért van nála ez így,mondjuk bátorítani én sem szeretném (mármint a férjet).

Nem túl gyakran szoktunk összefutni,az meg kérdéses,hogy behívnak-e személyes interjúra.Internetet nagyon ritkán használja.

Köszönöm, ha eszetekbe jut valami ötlet.

2012. jan. 22. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy konzervatív e téren? Nem szoktátok megköszönni a segítséget?
2012. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:lásd fentebb.Nem arról van szó,megköszüntük-e vagy meg kell-e.

Utolsó: miért,számít? Nincs sok korkülömbség köztem és a házaspár között.

2012. jan. 22. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tudom, hány évesen van ennyi eszed! Annyira primitív ez a kérdés meg ez az egész nyavalygás erről a témáról. Segítettek Neked, illik megköszönni, hogy hogyan az már a helyzettől meg a kapcsolat minőségétől függ! Mit kell ezen annyit kínlódni?
2012. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Azt hiszem,az enyémnél jóval primitívebb kérdések is vannak itt,és mindenki tul.képpen nyavalyogni jön ide.

Másrészt mivel az emberek kíváncsiak független emberek véleményére.

A komment második részével egyetértek,sikerült meglátnom a lényeget,azt,hogy mit szeretnék legbelül,kicsit elragadtatott a valóságtól. Igazad van,még nem olyan a kapcsolat jellege.

2012. jan. 22. 13:55
 10/10 A kérdező kommentje:
U.i.: Egyébként te férfi vagy? (utolsó)
2012. jan. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!