Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? Lehet...

Ezt most mire véljem? Lehet még változtatni rajta?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma reggel ezt írta:

"Szeretlek és imádlak. Tudod jól,hogy támogatlak és örülök,hogy boldog vagy.De belefáradtam abba, hogy engem senki nem támogat. Nehéz dolgokon mentem keresztül, de te nem voltál mellettem. Most már nem tudom, mit higgyek a kettőnk kapcsolatáról."


Ez elég komolynak hangzik. Szerintetek mit kéne tennem?


2012. jan. 22. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Leülni, és megkérdezni, hogy mi a gondja, illetve ezt miből gondolja. Aztán elgondolkodni rajta.
2012. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk találkozni, mert alig érek rá. Most is nemsoká be kell mennem melózni aztán max majd jöv. hét vasárnap láthat..
2012. jan. 22. 08:44
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pont erről van szó.

Szakíts rá egy-két órát, ha máskor nem, az alvásidődből. Kifejezett jól esne neki.

A szerelem nem lelég mindenre. Áldozatokat kell hozni. a kommented alapján eddig a kapcsolat rovására hoztál áldozatokat.

Próbálj időt szakítani rá.

2012. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De képtelen vagyok időt szakítani rá.

Mindig van valami a színházban, ami miatt ott kell lennem. És azokat nem hagyhatom ott. Más megoldás kell.

Szakítanom kéne vele?

2012. jan. 22. 08:54
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos eljött az a pillanat, hogy változtatnod kell. Választani.

Régebben volt egy kérdés, egy lány írta ki, akinek a barátja színházban dolgozik. De nem találom a kérdést. :(

Ha a főnököd jó fej, kérj egy nap "eltávot", vagy csak pár órát. Lepd őt meg.

Szerintem belefáradt abba, hogy ő csak a második az életedben.

De szeret téged. Ha nem szeretne, már régen elhagyott volna.

Ilyen türelmes csaj nem terem minden bokorban, bár nem tudom, hogy mennyi ideje vagytok együtt.

Magamból kiindulva, de én eléggé önző vagyok, olyan három-négy hónapig bírnám ezt.

2012. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

9 hónapja vagyunk együtt és ez kb. szeptember óta megy így.

Nem tudom, hogy az a lány az én barátnőm volt e aki kiírta, de lehet.

Nálunk olyan nincs, hogy elkérem magam, meg ilyenek. Meg ez az, amiben egyes egyedül jó vagyok.

Viszont szeretem is a lányt.

2012. jan. 22. 09:05
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha semmi időd nincs egy kapcsolatra, akkor minek a kapcsolat?
2012. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mert sok erőt ad az, hogy tudom, hogy valaki mellettem áll. És hogy valaki szeret.
2012. jan. 22. 09:20
 9/21 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, mert én azt látom rajtad, hogy csak a munka csak a munka. Hidd el eltudnád magad kérni kis időre ha akarnád! De úgylátom te nem akarod.
2012. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az okés, h téged szeret, és melletted áll, de te nem írtad, h TE megteszed ugyanezt.

Keresed a kifogásokat, h ne mehess.


Szerintem hagyd ott a lányt, nem való neked kapcsolat, amíg ilyen önző a felfogásod (utsó mondat juj!), a csajszi meg ezerszer jobbat érdemel nálad.

2012. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!