Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok egyedül boldog...

Nem tudok egyedül boldog lenni, hogyan tudnék ezen változtatni, a gondolkodásomon?

Figyelt kérdés

Mindig is így gondolkodtam, pasitól függök, és nagyon rossz érzés már :(

Tudom hogy egyedül is boldognak kell lennem ahhoz hogy legyen valakim egyáltalán, de engem semmi nem érdekel, a világon semmi célom nincs, csak az, hogy boldog legyek és legyen egy társam, aki viszont szeret. A többi nem érdekel. Minden napom szörnyű már. Folyamatosan visszautasítanak, vagy észre sem vesz az akinek észre kellene vennie.

21/L


2011. dec. 24. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ezen változtatni! A legtöbb nő így működik :D Keress egy megbízható társat...
2011. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azon vagyok 21 éve, még egyszer sem sikerült.
2011. dec. 24. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még barátod? amúgy én is hasonló vagyok hogy nem szeretek egyedül lenni, és sokszor azon agyalok hogy jó lenne egy társ, de amennyire erőlteti az ember annyira nem jön össze. próbáltam társkeresőket, de erőltetettnek éreztem nem jött be. tedd rendbe az életedet mert így normális kapcsolatod nem lesz. ha jön is valaki teljesen függő leszel a kapcsolattól ha nincs mellette életed. utána jöhet a pasi. tudom nehéz de tartós kapcsolatot csak így lehet kialakítani.
2011. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is elég sokszor felemészt a gondolat, leginkább az, hogy talán már nem fogok találni senkit.

Nagyon vágyom családra, de nem akárkitöl...


Próbálom az idömet hasznosan eltölteni. Doglozok, tanulok és mindaddig ameddig nem találok senkit, elkezdhetek valamit felépíteni, változtathatok magamon, hogy teljes összhangban legyek önmagammal.


A legnagyobb baj, hogy ha sürgetjük a dolgot, akkor nem lesz jó vége.


Amúgy miböl gondolod, hogy az az igazi akinek "észre kellene vennie"?

Egyáltalán kit keresel?

2011. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy az e az igazi, nem is azt mondtam, de azért már cikinek érzem hogy soha nem j ön össze semmi.

Akivel megismerkednék szívesen, mert érdekel annyira, fix hogy nem jön össze, legalábbis eddig nem jött össze. Itt a karácsony megint, azon siránkoznak a "barátnőim" hogy jaaaj, nem lehetnek a párjukkal karácsonykor, és "csak" 26-án találkozhatnak...

2011. dec. 24. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudok, hogy társfüggő vagy, ha még nem volt rendes kapcsolatod?
2011. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 10:51 vagyok.


Te egyszerüen nagyon vágsz egy társra és valahol irigykedsz a barátnöidre. Nincs ezzel baj, de mielött még így karácsony kapcsán elkezdenéd nagyon sajnálni magad, gondolj azokra akik nem a jó melegböl interneteznek...

Meg kell tanulni értékelni azt amink van.

Nekem sincs senkim, egyedül vagyok, de tudom azt, hogy vannak olyan emberek, akik a 2 kezüket összetennék azért, ami Nekem van, így megpróbálok eröt venni magamon és nem azon sopánkodni, hogy "de rossz Nekem".


Nem tudom merre laksz, de remek alkalom a mai este, hogy segíts valakiknek, mert hidd el, jó érzés kapni, de még jobb érzés adni.

2011. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
És min mentek tönkre az eddigi kapcsolataid???
2011. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól van ez a baja a legtöbb embernek hogy nem csinálnak semmit ami lefoglalná őket. Így marad a szex meg a párkapcsolatok, mert ugye az "ösztönből" jön. Hidd el ha lenne valami más ami nagyon érdekelne és lefoglalna, nem lennél ilyen függő, és egyedül is meg tudnál lenni, sőt önérzeted, önbecsülésed is erősödne. Már csak attól hogy úgy éreznéd meg vagy mások nélkül is. Nem anyagilag hanem úgy egyébként...
2011. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!