Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen? Régen jó...

Miért lett ilyen? Régen jó barátok voltunk.

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy van/volt egy barátom(fiú)nyáron nagyon jól elvoltunk együtt mindennap lent voltunk hülyültünk szóval barátok voltunk.(bár legjobb barátnömnek és aztán nekem is megmondta h szeret,de elfogadta hogy én csak barátként viszonyulok hozzá)aztán nyár végén megismerkedtem egy sráccal akivel oktoberben összejöttünk és még mindig együtt vagyunk,de azóta nemigazán van velem a régi barátom.ha ráírok facen akkor is csak leráz..hiányzik,de nem tudom nekii megmondanii mert félek h ő már nem is szeretnee velem barátkoznii. suliban pl.mindig odamentem beszélgetnii ott is lerázott egy idő után nem mentem és jött ő de mikor rá egy napra mentem volna megint ugyn úgy lerázott...barátom még?vagy hadjam,felejtsem el?
2012. jan. 22. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 14l
2012. jan. 22. 14:57
 2/4 Grim13 ***** válasza:
Szerintem ö eredetileg nem barátkozni akart, hanem kapcsolatot veled de mivel nem volt elég bátor belekeveredett a "friendzone"-ba. Most ne sértődj meg de azt kell mondjam hogy ilyenkor egy kicsit h.ü.lye pics@nak tart amiatt hogy vele lógtál és nem vágtad hogy mit akart.... ráadásul a srác akivel összejöttél gondolom szerinte egy gyökér :) ez természetes ilyenkor hisz féltékeny ha nem fogja fel magától hogy butaságot csinál akkor vagy mond el neki őszintén azt hogy csajozni nem így kell és legközelebb mással összejöhet neki vagy mond meg neki hogy túl jó barát ahhoz hogy ezt elrontsátok persze ha nem így van akkor ne hazudj neki. Legyél vele őszinte ha nem érti így járt .....
2012. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"(bár legjobb barátnömnek és aztán nekem is megmondta h szeret,de elfogadta hogy én csak barátként viszonyulok hozzá)"


Nem. Megpróbálta elfogadni, de abban reménykedett, hogy ha sokat lesztek együtt, akkor majd megváltozik a hozzáállásod. Te viszont megismerkedtél egy másik sráccal, így a kérdésben szereplő fiatalember elvesztette a reményt és fáj neki, hogy mással vagy. Ezt a fájdalmat akarja feldolgozni/elkerülni/kiheverni (tetszés szerint) ezért nem akar veled tvábbra is baráti kapcsolatot fenntartani. Képtelen rád csak barátként nézni.

2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!