Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig csak barátok voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak barátok voltunk egy lánnyal, de újabban sokat gondolok rá, azthiszem kezdek iránta többet érezni. Szerintetek elmondjam neki? (Bővebben a kérdés után)

Figyelt kérdés
Nem olyan komoly barátság, csak sokat járunk együtt szórakozni meg ilyenek, de még kettesben nem voltunk sehol. Egyik napról a másikra azon vettem észre magam h vele akarok lenni, nagyon tetszik nekem...pedig eddig semmi ilyesmi nem volt, csak egy jó csajnak tartottam. Kedvel engem, mindig meg tudom nevettetni, és más lányokkal eddig könnyen mentek a dolgok, de sztem nála semmi esélyem, nem tudna komolyan venni...mert eddig csak a bulizás meg az ökörködés ment, ha együtt voltunk. Az egyik barátnőjével jártam is egy ideig, elég csúnyán szakitottunk, és hát ez a lány azt is végignézte. Nem tudom hogyan tudnám a tudtára adni h komoly és megbizható is tudok lenni. Eddig olyan jól ment minden, most meg kedvem lenne a fejemet a falba verni h pont ő tetszett meg. Sztetek felejtsem őt el, vagy próbáljak meg lépni valamit? Köszönöm előre is a válaszaitokat
2011. jún. 28. 15:09
 1/4 klaudiazz válasza:
Sztem próbáld megkérdezni tőle ő mit gondol rólad és ha nem tud válaszolni akkor az azt jelenti hogy valami komolyat is érezhet és utána kezdhec kitálalni :D
2011. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr23 ***** válasza:
szerintem egyszer próbáljatok meg kettesben elmenni valahová és ha semmi akkor maradjatok csak barátok...
2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el egyszer kettesben. Komolyabb témákról még sosem beszélgettetek? Lehet, hogy ha egy kicsit jobban nyitnál felé, akkor meglátná az érettebb énedet is. Lassan közelíts felé, ne rontsd rá ajtóstul a házat. Ha úgy látod viszonozza az érzéseid, nyert ügyed van. Ha viszont nem tudod eldönteni, idővel kérdezz rá. Szurkolok neked ;)
2011. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj lépni valamit :) ha hülyéskedik veled akkor teti bíír :))) majd ird meg mitörtént
2011. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!