Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ex a szülőszobán? A volt...

Ex a szülőszobán? A volt párommal 3 évig voltunk együtt, de már előtte is nagyon jó barátok voltunk, ami azóta is megmaradt.

Figyelt kérdés

Bár a férjemnek nincs ellenére, hogy bejöjjön szüléskor, de nem is akarja túlzottan, én pedig mostanában túl sok olyan esetről olvastam, ahol bent volt az apuka is a szülőszobán, és olyat látott, amitől rossz irányba változott késöbb a házasság. Ezért arra gondoltam, hogy esetleg az exem kérem meg, hogy jöjjön be velem, mert ő az egyik legjobb barátom. Szerintetek rossz ötlet?

21/N


2011. aug. 18. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
:)) Hát ennél durvábbat még a napisz.ron se olvastam, bocsáss meg.
2011. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nincs ellenére a férjednek hogy ő bemenjen vagy az hogy az ex-ed ott legyen???

Én nem tartom túl szerencsés ötletnek de ha a férjed nem zavarja akkor miért ne..

2011. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első, örülök, hogy valami újjal szolgálhattam.


Az nincs ellenére, hogy bejöjjön, szóval nem jelenti ki kategórikusan, hogy nem, de azért látszik rajta, hogy ha nem muszáj, nem jönne, és én is tartok attól, hogy olyat lát, amit nem kéne...

2011. aug. 18. 23:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
jézusom. nemár. akkor inkább egyedül szüld meg. vagy édesanyád, testvéred, barátod családtagjai közül valaki? nehogy már az ex legyen!
2011. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Én biztos nem sérteném meg, vagy aláznám meg a férjemet azzal, hogy az exemet viszem be a szülőszobára. Ez annyira morbid. Később majd hogy mesélitek? Anya expasija volt bent a szülőszobán?


Inkább bevinnék egy barátnőmet, vagy nővéremet, húgomat, mittudomén kit, de olyat mindenképp, (vagy inkább senkit!) amivel se most, se később senki önérzetébe nem gázolsz bele.

2011. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Összeakarsz melegedni újra az ex-del?


Ez intim dolog, az apuka gyerekét szülöd, nem az exedét.

2011. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért jutott eszembe pont ő, mert már abszolút nem férfiként tekintek rá, csak egyszerűen nagyon szeretem mint barátot, de akkor talán el is felejtem ezt az egészet
2011. aug. 18. 23:40
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elsővel

ez morbid, nekem nem férne bele

2011. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom annyira meredek ötletnek, de inkább menjen be apuka. Én azon jobban felháborodtam: "olyat lát, amitől rossz irányba változik a házassága". Amikor a gyereket csináltátok, akkor tetszett a puncid, most meg már szeretne kimaradni a húzós részekből? Ha egy férfi nem tud lelkileg és értelmileg olyan szintre eljutni, hogy fölfogja és elfogadja, sőt segítsen a feleségének, amikor az kis szexi alsórészén épp a közös gyereküket próbálja kipréselni.... az számomra kritikán aluli. Főleg, hogy a nőnek már nincs választása és nyavalyogni valója, mert neki szülni kell, szoptatni, éjszakázni, hányást és fost takarítani néha saját magáról. A férfi meg látja, hogy majd szétszakadsz? Na, bumm! Majd meggyógyulsz, a baba a lényeg!! A férjemnek csodálatos élmény volt megpillantani a lányunk buksiját, és nem nekem is sokat segített a kiegyensúlyozottsága, szeretete.
2011. aug. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!