Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy szakítás...

Lehetséges, hogy szakítás lesz belőle?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon jó a kapcsolatunk, minden téren, kivéve egy dolgot: együtt képzeljük el a jövőt, úgy érezzük, hogy megállapodtunk egymás mellett. Viszont a barátom igazi lokálpatrióta, nem akar ebből a kisvárosból elköltözni, itt akar letelepedni, jó munkahelye van, ennél jobb nem is akadna neki, a végzettségéhez képest. Én idén diplomázok le, és már jócskán böngészem az itteni álláshirdetéseket, hogy mire számíthatok. Két nyelvet beszélek felsőfokon, és sajnos itt (Szabolcs megye) ez annyira nem keresett... Én a jobb megélhetés érdekében gondolkodás nélkül elköltöznék innen, remélem megértitek, miután leírtam hogy hol lakom...

Amikor viszont ezt megmondtam a barátomnak, ő húzódzkodott az ötlettől, mondván, ő úgyse találna máshol ennél jobb munkahelyet, biztos nekem is akad valami. De ahogy felmértem, hogy az én diplomám itt mennyit ér, nagyon elkeseredtem...

Ez jelentheti a kapcsolatunk végét is akár? én 22L, barátom 25 F


2012. jan. 22. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

fiatal vagy még, és még csak egy éve vagytok együtt... ha miatta lemondasz valamiről, ami fontos, boldogtalan leszel... ha ő ilyen szűklátókörű, arról nem tehetsz.


nem tudtok megegyezni pl megyeszékhelyben?


bár szvsz nem jó az, ha valaki ilyen fiatalon ilyen földhözragadt. mi van, ha pl te külföldre mennél?

2012. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én külföldtől sem ódzkodom, de a barátom azt mondja magáról, nem állná meg a helyét mivel nem beszél idegen nyelvet.

Tudom ez az együtt töltött egy év még nem túl sok, de már az elejétől éreztük hogy nekünk közös jövőnk lesz, de így nem vagyok biztos benne. :S

2012. jan. 22. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcs = Mordor. Onnan menekülni kell, vazze! :D
2012. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az udvarlás időszaka éppen ezért van. Hogy kiismerjétek egymást, és ha nem megy egy irányba, akkor nem megy.

2012. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem költözz el onnan és éld az életedet! Nem érdemes tönkretenned az életedet egy ilyen kétséges jövőjű párkapcsolat miatt. Menj! A pasid csak búslakodjon! A te jövőd a te életed! Ha ezt elmulasztod ő nem fogja kárpótolni!

Menj ahova tudsz vagy szeretnél, és ha adódik neki is munka, menjen ő is veled. Jobbat nem tudok.


Érdekes, ha fordítva lenne, akkor a pasi már lelépett volna...nem érdekelné hogy mi lesz veled

2012. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!