Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel kb 4 éve...

Van egy lány akivel kb 4 éve ismerjük egymást, egyszer össze jöttünk szakítottunk és ezt egy párszor eljátszottuk. Még mai napig is beszélünk, szoktak kisebb-nagyobb veszekedéseink lenni. Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

vagy érezhet valami mást a barátságon kívül?

Nyáron össze jöttünk aztán 2hónapra rá szakítottunk,s még mindig szeretem,De amióta szakítottunk két barátja is volt,Egyszer elhatároztam,hogy elfelejtem,megpróbáltam de nem sikerült,rá jöttem,hogy rajta kívül nem kell más lány,mit csináljak most?


2011. dec. 30. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyton szakítotok, veszekedtek, gondolom nem ok nélkül. Az hogy szóba áll veled, vagy mindig hozzád rohan vissza vigasztalódni, nem jelent semmit. Szerintem felejtsd el. Ha nem találkozol vele, úgy könnyebb lesz.
2011. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is így volt, a lényeg hogy mindketten ugyanúgy akarjátok, ne csak az egyik fél. Kompromisszumokra szükség lesz, és fontos hogy boldoggá akard tenni a másikat.

Mi az ok, ami miatt szakítottatok?

2011. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ne talalkozz vele, felejtsd el hulye szoveg!Egyszeruen lehetelen!Ha nem o az igazi,akk evek mulva talan lecsillapodik a vagy.Azt irtak,h nem veletlen,h veszekedtek,de az sem veletlen,h mindig egymashoz rohantok,s gondolom,amikor egyutt vagytok,mondjuk csak beszelgettek,szikrazik koztetek a levego...

De ne feledd,mindig az kell a legjobban, amit/akit soha nem kaphatunk meg.

Tapasztalatbol irom,mert en is ugyanezt jatszom egy fiuval mar evek ota.Mindkettonknek komoly kapcsolata van,de nem mulik el nap,h ne gondolnek ra,v honap,h o ne keresne csak azert,h hallja,h vagyok meg ilyen hulyesegek.Es bar evek multak el, es alig voltunk egyutt nehanyszor csak nehany hetre,meg mindig osszeszorul a gyomrunk,ha osszefutunk vhol.

2012. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!