Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy felnőtt...

Mi az oka annak, hogy felnőtt gyerekek még fel akarják hívni a figyelmet magukra a szüleik jelenlétében?

Figyelt kérdés
PL. 20-23 éves fiúk még a szülők előtt bohóckodnak, fahéjat esznek,aztán majdnem megfulladnak,és hasonló dolgok. Miért van szüksége erre egy "felnőtt" férfinak ?? Mi az oka annak, hogy erre szükségük van ???
2012. jan. 24. 01:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
SZülők: anya csendes, visszahúzódó,apa kemény,szigorú
2012. jan. 24. 01:17
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivan?? Írj már ki egy érthető kérdést :D
2012. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én egy 23 évest sem ismerek, aki az anyja előtt fahéjat eszik. Tényleg mit akarsz?
2012. jan. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták és még nem nőttek fel!
2012. jan. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
drogos...
2012. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi a problémát konkrétan? Miért baj, ha valaki bohóckodik néha és nem cipeli a világ terheit magán állandóan. Attól még lehet komoly, megfontolt. Miért is kellene állandóan szomorúnak lenni?
2012. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy neki ilyen a személyisége, hogy szeret mindenből viccet csinálni. Sokkal szívderítőbb látvány az ilyen, mint az, ha egy huszonéves férfi "műkomoly", és nem tud egy jóízűt nevetni. Édesapám lassan 60 éves, de amióta az eszemet tudom, mindent viccesen fog fel, sokszor bohóckodik, még a szülei előtt is. Ezért eléggé vidám volt a gyermekkorom. Állítom, hogy ez semmiféle rendellenességre sem utal. Sőt, jó ha valaki ilyen:)

23N

2012. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

24 vagyok, de a mai napig vannak olyan gyerekkori " hülyeségeim" amit időnként csinálok viccből. Attól még ugyanúgy a szüleim. Egy kis tréfa soha nem árt.Ezzel semmi gond nincs. Volt hogy a felnőtt bátyám viccből beleült anyukám ölébe és mondta hogy olyan jó mint régen. Na ez kb 10 évente fordul elő.

Szerintem ezektől az apró hülyeségektől érzik az emberek újra azt a régi gyerekkori érzést, hogy minden oké, semmi probléma, de ez csak 1 pillanatig tart.

Szerintem ha te ezen fenn akadsz, akkor a te családod nem túl közvetlen, hiányozhattak gyerekkorodban is ezek a dolgok.

2012. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert a 20-23 éves fiúk még nem felnőttek, hanem gyerekek max. nagykamaszok :) Majd beérnek és akkor nem lesz szükségük pluszban ilyen fokú szülői figyelemre.
2012. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Az Ork! Az én férjem 23 évesen lett apa, és a legkevésbé sem mondanám rá, hogy fiú, vagy nagykamasz. :)
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!