Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt olyan már felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan már felnőtt emberek, (vagy akár még gyerekek), akik bánják, hogy anno a szüleik nem váltak el ("a gyerekek miatt")?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen pl én apám egy hülye alkoholista 2 jó tulajdonsága volt nem haltunk éhen mert dolgozott meg nem ütött minket piásan. Egyébként hiszem hogy nélküle boldogabb életünk lett volna
2010. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 55 éves vagyok, nekem a szüleim megvárták, amíg 18 éves leszek, akkor váltak el. Az idő alatt pokol volt az élet otthon. Folyton veszekedtek, apám nőzött, anyám üvöltözött, mindenért engem hibáztatott, megvert, ha kellett, ha nem. Szóval, így visszagondolva, jobb lett volna, ha már 10 éves koromban elválnak. 18 évesen elmenekültem otthonról, a házasságot választottam, anyám helyett.
2010. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen...inkább nem részletezem, a lényeg hogy amióta az eszemet tudom, arra vágytam bárcsak elválnának, tönkre mentem teljesen idegileg, egy pokol volt a gyerekkorom...
2010. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Mégis mi volt az oka, hogy mióta az eszedet tudod, ezt akartad?
2010. dec. 12. 20:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért mert rossz volt a házasságuk. Folyamatos veszekedés, verekedés, üvöltözés, én meg két tűz között, sokszor én is az idegességük céltáblája voltam. Meg is csalták egymást nem egyszer.
2010. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
az én apám is alkoholista, héba-hóba dolgozik, szóval ha nem együtt kellene élnünk akkor sokkal jobb lenne minden.
2010. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én apám érdekes mert hiheteltlenűl munkamániás (érsd: 4házat épített s már vagy 20dik házba költözünk a "jobb lessz nekünk" dumával) s emelett napi szinten alkoholista, üvölt, hülye, látni rajta így 60 felé, hogy elitta az eszét s ezért is anyát meg minket hibáztat. Teljesen beállít mindig minden helyzetben benünket bunkónak, meg senkiházinak akik őt sértegetik. pl: ordít anyával: ki vagy te itt?! Mitképzelsz magadról mi? k.rva anyukád stb. anyumeg rászól, hogy az övé és fejezze be.

pokol, bár elválnának mert már folyton pénzel zsarolja anyát, az évek alatt lett neki az ő részéből másik háza de azzal zsarolja anyát, hogy amiben lakunk azt eladják mivel a fele az övé (sőt szerinte az egész mivel ő építette, persze velem de ezzel is "nagylelkű").

Gyűlölöm mert mindig mikor látom összeszorul a gyomrom, áll minden szál hajam mikor fog megint olyan kis megalázó cukkoló módon "beszélgetni", mert ő csak úgy tud.

2010. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez elég érdekes! A szüleim nagyon sokat veszekedtek a házasságuk alatt. És sajnos nem mindig figyeltek arra,hogy ne előttünk tegyék. Kb. 13 éves lehettem, amikor már könyörögtem anyunak, hogy váljanak el, mert már nem bírjuk! A gond csak az volt, hogy apu egy olyan színvonalat tudott nekünk biztosítani, amilyet anyu egy fizuból nem tudott volna. Ő még el lett volna kevés pénzből, hiszen neki soha nem volt megszokva a gazdagság, de a szíve szakadt volna meg,ha nekünk fele annyit sem tudott volna megadni, mint addig. Bár minket mindketten nagyon szerettek, soha nem bántottak, csak egymást marták!

Aztán amikor már elköltözünk otthonról, egyszerre csak mintha varázsütésre megváltozott volna. Már kb. két éve semmi hangoskodás. Komolyan mondom,lehet, hogy mi többet vitázunk a férjemmel,mint ők!:) Puszilgatják egymást, este közös tévézés, apu elhalmozza anyut mindennel, anyu olyan örömmel főzi a vacsorát neki, mintha az első randijuk lenne minden este!:) Valamelyik nap apu elpityeredett,hogy nem tudja mi lenne anyu nélkül vele! A környezetük is el van ámulva! De hála az Istennek,hogy ilyenek! Annyira boldogok vagyunk tesómmal. Imádunk hazajárni. Béke van! Csak nem tudom miért kellett erre 33 évet várni!:) Szóval most már nem bánom,hogy nem váltak el anno!

2010. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista apa,amit megkeresett mind elitta, még azt is amit anyu keresett...folytonos viták,volt hogy éjjelekig nem aludtunk,reggel meg iskola...sajnos anyu nem volt elég erős,hogy elváljon pedig jobb lett volna nekünk...

Most apu betegség miatt nem ihat,és akármilyen is mindig szerettem...de fáj,hogy tönkre tette az életem...

Pedig azt hittem,hogy én olyan erős vagyok mert kibírtam mindent,aztán amikor elcsitultak a dolgok akkor egy szép hosszú depresszió,ami miatt kicsit elvesztem...és próbálok helyre jönni..

Megfogadtam,hogy ha ilyen helyzetbe kerülök, inkább szegénységben nevelem fel a gyermekeim egyedül, minthogy azt kell, hogy átéljék amit nekem...

2010. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Én is jobban örülnék, ha elválnának. Utálják egymást, folyton veszekszenek, volt, hogy késsel hadonásztak, de mégsem lép egyik sem. Nem értem őket, de márnem is érdekel. Csak azon szoktam gondolkodni, ha én felnövök, és "kirepülök" itthonról, és még mindig nem fognak elválni, hanem itt maradnak ezek ketten együtt egy fedél alatt, akkor tényleg ki fogják egymást nyírni előbb-utóbb, főleg ha nem lesz valaki (én), aki közéjük álljon, elcsitítsa a konfliktusokat, kommunikáljon mindkettővel, ha már ők nem teszik egymással.

18L

2010. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!