Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rajtakapnátok...

Mit tennétek, ha rajtakapnátok a férjeteket egy nőcivel a saját ágyatokban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Vagy megtépném mind a kettőt, vagy sírva elrohannék...hangulatfüggő...

Vagy: A nőt megtépném kivágnám a házból, aztán kisebb-nagyobb balhé keretében kérdőre vonnám a férjemet is...

2009. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

amint elolvastam a kéRdésedet felment bennem a pumpa..belegondoltam magam.hääät.én higgadt természetü vagyok,kisfiam lassan 2 éves,pärommal jol megvagyunk.de!

ha ilyen lenne,sztem nem tudnék uralkodni magamon,addig ütném a nöt amig tudom és ahol éRem.tudod,ésszerüen nem ez lenne a helyes,de abban a helyzetben,abban a pillanatban ki az aki higgadtan reagälna?a päromnak is adnék egy-két pofont.sztem a dühtöl azt sem tudnäm mit kiabälnék rä..brrr de borzalmas lehet!!!!de az biztos hogy kiraknäm a szürét.az ablakon dobälnäm ki a cuccait,és pucéron kizärnäm..

2009. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%

Én nem vagyok az a kiabálós, cirkuszolós fajta. Először is csinálnék egy fényképet, bizonyitékként a biróságra. Bár nem tudom, elfogadják-e.

Utánna szépen, de határozottan megmondanám a nőnek, hogy azonnal hordja el magát. A férjemmel nem beszélnék, hanem összepakolnám a holmiját és kidobnám. Utánna csak a válóperes tárgyaláson látnám legközelebb. Azután meg számomra megszűnne létezni.

Ha gyerek is lenne, akkor nem tudom mit tennék.

2009. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom mindenki elsősorban a ribit verné meg:D!

Ne adj'Isten h ilyen helyzetbe kerüljek, de én legelőször tuti a férjem vágnám nyakon(kétlem h a csaj szánt szándékkal bemászik az ablakon, majd az ágyamba, majd magára rántja a férjet-.-. na mind1.).

Csak aztán tépném meg a csajt. Majd miután meztelenül kiküldtem a lakásból, újra a férjemnek esnék...:)

Tovább nem folytatom:)

2009. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
elöször azéRt éRdemes a szemét picsät..mert elmenekülhet azt az életben többet nem lätod és nem lesz lehetöséGed megtépni!a férjeddel valoszinü talälkozol még aznap vagy mäsnap,miutäna a csajnak nekiesel,és lehet a férjed lelécel.de ha a férjeddel kezded,a csaj tuti lelép..igy megusznä.ezert erdemes a csajt elöbb...aztäna férj megkapnä a magäét tölem ne félj:)
2009. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tépnék meg senkit. Ha idáig fajul a dolog, akkor a férjem már biztos nem szeret és az a másik kell neki. Elköltöznék jó messzire és hallani sem akarnék többé róluk. De persze bőgni csak akkor bőgnék, ha senki nem látna.
2009. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

de ha mär igy ennyien irtunk pär perc alatt,orj valamit kéRdezö légyszives..miéRt irtad ki a kéRdéSt????

:(:(:(:(:(:(

2009. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Én a csajt ahogy van kiraknám a lakásból, cuccait utána dobálva, és jöhet a férj...

Nem a csajt hibáztatnám, de amit a párom kapna

2009. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a másik verzióm nekem is az, h 1 szó nélkül otthagynám őket, aztán vmelyik tesóm elküldeném, h hozza el a cuccaim...
2009. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ez nagyon teccik, hogy acsajt meztelenül kidobnád?:D ez nagyon jóóóóóóóó!
2009. máj. 28. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!