Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "csábítottátok el" a...

Hogyan "csábítottátok el" a férjeteket/párotokat? Hogyan jöttetek össze vele?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél írta valaki, hogy ő azokból a pasikból válogat akik kezdeményeznek nála. Ez jó dolog, de ehhez gondolom extra jól kell kinézni, hogy a férfiak kezdeményezzenek nála. Én életemben 2 pasinak tetszettem, legalábbis 2 szólított le. Meg kellett volna ragadnom az alkalmat, és összejönnöm velük, csak azért mert ők kezdeményeztek, és én lány létemre nem választhatok?


Ha én nézek ki magamnak valakit, akkor r*bi vagyok, meg a "pasinak kell vadásznia" szöveggel jönnek, ha meg arra várok hogy valaki leszólítson, akkor nem lesz soha senkim + olyanok szólítanak le akikre kb rá sem néztem...


2011. jún. 28. 00:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

van most egy jó kis blog erről (bár férfi szemszögből):

[link]

Természetesen nem kell mindennel egyetérteni, de elég jó képet fest a mai világról.

vagy egy kis szegletéről, döntsd el magad :)

2011. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
jah..tök igazságtalan...
2011. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem kellett elcsábítanom a páromat, mivel valamilyen fura oknál fogva szép lánynak tart. Viszont nekem azt mondta, hogy azzal fogtam meg, hogy fiatal korom ellenére nagyon értelmes és intelligens lány vagyok, meg hogy érett a gondolkodásom. Na, erre azóta párszor már rácáfoltam.
2011. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

A férfiak is mondhatnák, hogy tök igazságtalan, hogy a csaj választ... az alapján, hogy mennyi a lóvéd stb.

Nincs ezeknek a kijelentéseknek semmi értelmük.

Az élet nem igazságos.

De meg kell próbálni igazságosabbá tenni.

2011. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem is azzal van bajom, hogy igazságos-e vagy nem, hanem hogy más hogyan csinálja?
2011. jún. 28. 00:31
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én már nem csábítok,14 éve férjnél vagyok.De amikor fiatal voltam,akkor sem csábítottam.Mindig ragadtak rám a pasik,komolyan,pedig sosem voltam vékony,molett testalkatú vagyok,voltam.Soha nem Én mentem utánuk,hanem a pasik üldöztek.Szerintem az arcom miatt,mert eléggé szép arcú nő vagyok,a mai napig megbámulnak,pedig elmúltam 40 is.Férjem azt mondta,hogy olyan kisugárzásom van,hogy el nem tudja mondani.Talán ezért,nem tudom,de még mindig eléggé megkörnyékeznek.Nem igaz,hogy nagyon jó nőnek kell kenni,mert mondom,Én sem vagyok az,az alakom egyáltalán nem az,mégis nagyon jó pasik voltak az életemben,és a férjem is az.

2011. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy csináltam, hogy nem akartam már senkit magamnak, mert már le is tettem, hogy nekem valaha valaki, aki olyan amilyen nekem kell..... Hát elég mocsok minden társkereső oldal és csak egy jót akartam szórakozni, meghivatni magam akármire. Mikor a sokadik szoknyapecért vakartam vagy éppen rugtam le magamról, mikor már a szórakozás sem érdekelt, pont akkor botlott belém valaki. Sokat beszélgettünk, végül találkoztunk. Ennek még csak fél éve, de eddig úgy néz ki működünk. Most is itt horkol mellettem:)

Ne mutass mást csak saját magad. Hidd el! Meg fog érkezni a te vonatod is:) De lehet, hogy ördög lesz:) Teljesen mindegy, mert mindkettő elvisz:)

2011. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Csak önmagam adom, aztán ha bejövök valakinek, aki nekem is bejön, akkor nyertünk.
2011. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

00:26

A blogon csak a jobb oldali leírást olvastam el, hogy miről szól a blog. Ha igaz, akkor ez a pasi egy nagy betűs idióta. Valami értelmesre is költhetné a pénzét. És csodálkozik, ha csak a pénzéért kell valakinek? Hát én nem csodálkozom, ennyi ésszel!

2011. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

00:42!

Én sem vagyok nádszál és az én párom is azt mondja, hogy olyan a kisugárzásom. Aki meg nem így látja hát Istenem.... Ők nem tudják már meg soha mit vesztettek:)

2011. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!