Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki adni ötleteket, hogy...

Valaki adni ötleteket, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyámmal nagyon összevesztem nem lényeg,hogy miért,de elakarok menni itthonról.Ne írjátok,hogy béküljek ki vele,mert nem fogok.

Tervezem,hogy holnap elmegyek kivenni a pénzemet a bankból(2millió) Tanuló vagyok jelenleg okj képzésen (19 a korom)

Keressek albérletet(valami olcsóra gondoltam kis garzonra) és találjak valami munkát? Vagy mit csináljak? Nem tudom,hogy valami minimálbéres munkából el tudnám-e tartani magamat..Segítsetek légyszi..


2012. jan. 24. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
kimaradt a kérdésből,hogy tud. bocsi csak ideges vagyok.
2012. jan. 24. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:

hát, én 17 évessen hagytam otthon anyámat, egy veszekedés miatt... legjobb barátnőmhöz költöztem 2 hónapra, még találtam egy olcsó kis albérletet, és kis alkalmi munkákat válaltam (amik jobban fizettek), matekból is fizikából meg kémiából emelt éretségit csinálltam (16 évessen előrehozotat) és hát azok eléggé jól mentek, ezért pénzért korrepetáltam....

úgyhogy szerintem valami hasonlóképpen próbállj te is valamit keresni...

2012. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkát mindenképp keressél mert ami van 2 millád az hamar elfog menni, az albérleti díjakra meg a kajádra és a számlákra. Ha nappali tagozatos OKJ-n vagy akkor többnyire csak a diákmunka jöhet szóba. Ha estin akkor viszont a munkaügyibe besétálsz regisztrálsz hogy állást szeretnél és akkor vagy ők adnak neked valamit, meg persze segíteni is fognak. A lényeg hogy mindenképp találj valami munkát amiből elfogod tudni tartani magad, mert ha elfogy a maradék pénzed akkor mit fogsz csinálni??? Mert ha anyáddal ilyen a helyzet nem biztos hogy akkor is kifogtok békülni és akkor tuti hogy nem fog visszafogadni sem szóval akkor csöves leszel, ameddig van elég pénzed meg tető feletted addig találj munkát.
2012. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én nem tudok barátnőkhöz költözni és máshoz sem.(rokonság)

kapok árvaságit azt hiszem meg családi pótlékot ehhez kellene valami munka.. elég lenne havi 50-60 ezer forint is még ezekhez abból már nagyjából meg tudnék élni.

2012. jan. 24. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb keress munkát, mert a bérleti díj is sok és még ott a rezsi és az egyéb költség, a millát meg miért vennéd ki a bankból, hogy ellopják?
2012. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarom,hogy anyám rátegye a kezét,mert miután mondtam neki,hogy kiveszem és lelépek megfenyegetett,hogy nem engedi és minél előbb nálam akarom tudni. meg ha muszáj akkor abból veszek enni. mást nem tudok csinálni.
2012. jan. 24. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Közös albiba menj, a garzon is drága.

Írasd át a nevedre a juttatásokat.

A pénzed tedd át egy másik bankszámlára, ami csak a tied.

Keress munkát.

Ha főzöl,akkor megélsz belőle.

2012. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!