Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyire féltem?

Normális hogy ennyire féltem?

Figyelt kérdés

Elég zűrös környéken élünk sok a cigány is (rosszabbik fajta) és féltem a hugomat(15). Szép, csinos lány és párszor állították már meg az utcán de eddig mindig megúszta. Sokszor elmondom neki hogy vigyázzon magára és ha van valami akkor szóljon. Nem akarom hogy egyedül járkáljon ki de nem mehetek mindig utána és nem lehetek mindig mellette. 1-2x már szólt hogy kicsit zavarom. Egyszer amikor jött haza suliból megállította pár pedofil köcsög cigány de pont arra mentem én is, úgyhogy meg tudtam védeni. Azóta nem szól ha el akarom kísérni vagy valami pedig szerintem néha zavarja. Nekem kell vigyáznom rá mert pasija nincs, a faterunk meg messze lakik. Nem vagyok üldözési mániás. Normális?

21/F


2012. jan. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon szép dolog tööled :)

én örülnék ha lenne egy ilyen bátyám...

2012. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. De be nem zárhatod, inkább meg kell vele bezsélni a lehetséges veszélyeket. Azért 15 évesen annyira nem nélkülözhetetlen az este egyedül való bóklászás... Ha pedig nappal is félni kell, akkor nem csak az óvatosság marad:( Túl nagy félelmet azonban nem szabad kiépíteni benne, mert azt megérzik az emberek. Aki nem fél, és nem kihívó, abb nem igazán kötnek bele még a legrosszb környéken is. nekem is rengetgszer felajánlották, hogy hazavisznek, megszólítottak stb. de soha nem féltem kedvesen elutasítottam, és nem is lett baj. Ha megijedtem volna, vagy beszólok, lehet, hogy néha másképp alakut volna.
2012. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fáradt vagyok a gépeléshez... szóval: beszélni, és csak az óvatosság marad
2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes tőled, hogy vigyázol rá. Persze nem kell túlzásba vinni és neki sem baj, ha megtanulja, hogyan kezeljen egy ilyen helyzetet. Kimérten, türelmesen lerázni valakit. Este meg nem mászkáljon egyedül akármilyen a környék.
2012. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és ha beiratkozna pl küzdősportra, meg futni járna? emellett lehetne vele egy gázspray mindig.


de ha lehet ne mászkáljon egyedül éjszaka, tényleg nagyon veszélyes


30N

2012. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak attól a környéktől kell megóvnod, ha tudod. Azon kívül hadd legyen privát szférája vagyis magán élete. Normális dolog, hogy félted, de csak a környéken lévőktől akik állandóan megállítják. Na ott őt egyedül ne hagyd.
2012. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!