Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem teljesen...

Az unokatestvérem teljesen megváltozott, kb mindenkivel összefekszik. Ez a normális eben a korban?

Figyelt kérdés

17 éves múlt pár hete. Tudom róla hogy sokat bulizik, iszik, rengeteg haverja van, de én naiv azt hittem csak ennyi. Nemrég döbbentem meg mikor elkezdte mondani hogy "Vele csak azért jöttem össze hogy meg..." "Ő is csak arra volt hogy jól meg...". Most hétvégén a szülei nem voltak otthon, és azt mesélte be mindenkinek hogy a haverja ott alszik vele, hogy ne legyen egyedül. Közben meg 2 lány is ott aludt velük.

"Ilyenek ezek a mai fiatalok?" Ez így a normális?


2012. jan. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mutass be neki engem is. Persze, csak ha nem túl ronda.
2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem ronda, helyes fiú. De nem ez volt a kérdés.


Amúgy nekem a gondolataimban ő még mindig az a kisfiú akivel együtt játszottunk, aki "szerelmes" volt belém, akit lánynak öltöztettem fel :D stb. Most meg...

2012. jan. 24. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, akkor mégse.
2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem csajról van szó.Akkor nekem sem kell!:)
2013. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!