Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális az, hogy nincsen 1....

Normális az, hogy nincsen 1. unokatestvérem se anyai se apai oldalról, nincsen nagynéném, nincsen keresztanyám? És az normális hogy egyik nagybátyám se nősült meg?

Figyelt kérdés
Csak 2 nagybátyám van , és 1 nagyszülőm akiket ismerek a rokonságból , de velük se tartjuk a kapcsolatot.Nincs olyan rokonunk akikkel jóban lennénk.Bár tudom hogy ez enm az én hibám,de akkor is zavar ....
2008. jún. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hány éves vagy. De miért nem próbálod meg Te magad felvenni a kapcsolatot velük? Biztos örülnének. Nem kell mindig a szülők után menni ilyen ügyekben, mert később nagyon megbánhatod és akkor már késő lesz (tapasztalat).
2008. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem sincs se keresztszülőm, se nagybácsi, se nagynéni, két nagymamám él (Persze anyut, aput leszámítva). Távoli rokonok vannak anyu részéről vidéken, őket nem is ismerem. Apu részéről összesen 5 vérszerinti rokonom van, ott is a "gyerekek" velünk egyidősek, ennek ellenére sosem beszélünk. Teljesen másfajta értékeket képviselünk, mi családtervező fajták vagyunk, ők inkább bulizósak. Nem hiszem, hogy tudnánk miről beszélgetni, leszámítva az én fiaimat....

Van egy nővérem, és mi felnőtt korunkra kerültünk közelebb egymáshoz, nekem van két kisfiam, neki egyelőre egy. De mi már most összetartásra neveljük őket. Éreztetjük velük, hogy mi mindannyian egy vérből valók vagyunk, hátha ők tartják majd a kapcsolatot egymással felnőtt korukban, esetleg jóban is lesznek. Nagyon remélem, mert nekem nagyon hiányoznak a rokonok. Jó, hogy az én fiaimnak van unokatestvére (remélem, lesz még :o))

De a lényeg: Én a helyedben megpróbálnám felvenni a kapcsolatot velük, hátha jóban lesztek, szerintem sokat számítana Neked is. Főleg a nagymamáddal.

Sok sikert! :o)

2008. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a nagymamámat azért nem látogataom mert elég messze lakik tőlem az ország másik részében ráadásul szociális intézetben van.
2008. jún. 9. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Magyarországon van busz és vonat!!

Szegény nagymama szarik rá mindenki . Kérjél pénzt anyádtól, vagy tegyél félre a fizudból és nézd meg a nagyanyádat, mert ha már nagykoru vagy és nem cselekszel akkor az már a te hibád lesz. Majd ha meghal az a nagymama eszedbe jut hogy megnézhetted volna.

Az első válaszolót nem kellett volna lepontozni. Mondott egy véleményt. Én is mondtam . Engem is lepontoztok??

2008. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a levéltárba, érdemes hidd el.Kutass!

Nekem se sok rokonom van de velük azért viszonylag gyakran találkozom, és ők is vidéken laknak. Persze ezt apának is köszönhetem mert ő hozta össze az egyébként elég szétesett családot.

Szóval szerintem kutass, és hozd össze acsaládodat, nagyon jó érzés lesz majd ottülni egy ebéden a rokonokkal;)

2009. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!