Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? Fél éve vagyunk házasok, és az esküvő után totál megváltozott a férjem. Semmi szeretetet nem kapok tőle, úgy élünk egymás mellett mint két idegen.

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok borulva, mert én nagyon szeretem, de úgy látom nem tart igényt rá, hogy kimutassam neki. PEdig nem ilyen volt. :(( Sok az anyagi gond, az exem is szemétkedik a gyerek miatt...szóval már a váláson gondolkodom...beszélni nem lehet vele, mert depressziós! Mi a legjobb megoldás??
2012. jan. 26. 07:53
1 2 3 4 5
 1/42 uccu ***** válasza:
100%
A férjeddel vagy az exeddel nem lehet beszélni? Ha a férjeddel, és szereted, akkor segítséget kell kérnetek. Kezdjétek a háziorvosnál, jó barátnál. Ha ő depis akkor érthető a közönye. Előtte meddig éltetek együtt???
2012. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Előtte semmit, félévig jártunk. Rengeteget sírok és tudja is, de nem érdekli! IGen, mostmár én is tudom, hogy szerencsésebb lett volna együtt élni. De ez nem ilyen egyszerű, mert a gyerekkel költöztünk 200 km-ert emiatt, a kislányom imádja és ha vissza kéne mennünk belebetegedne!
2012. jan. 26. 08:23
 3/42 anonim ***** válasza:
98%

A depressziót kezelni kellene nála. Ha ennyire durva a viselkedése, ez bizony megmérgezi a kapcsolatotokat. Ha együtt lettetek volna valamennyi ideig még házasság és gyerekvállalás előtt akkor ez a formája is kijött volna rajta.

Én azt mondom, előbb beszélj vele higgadtan és keressetek egy szakembert aki segíteni tudna. ha így sem akar változtatni, érdemes lenne különköltözni.

Mert lehet hogy nem is depressziós, csak élvezi hogy uralkodhat rajtad, élvezi hogy szenvedsz! Nem lehet?

2012. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%

Fél év után nem szabad még összeházasodni. De ez a tanács már nem segít rajtad.

Ülj le a férjeddel, és mondd meg neki, hogy ha nem változik, akkor vége. Kell, hogy legyen az emberben annyi önzőség, hogy inkább kiszálljon egy kapcsolatból, ha nem boldog, mint hogy feláldozza magát, és évtizedekig szenvedjen.

2012. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, azt mondja amíg ennyi nyomorúság van a földön ő nem lesz boldog, mindenbe csak a rosszat látja, be is ismerte, hogy depressziós. Előtte egy humoros vidám ember volt, mindenki imádta aki megismerte a családomból. Már este sem szól hozzám, reggel sem, ha itthon van leül gépezni, külön takaró alatt alszunk, szóval úgy él mintha egyedül lenne! (Nem volt még nős, és együtt sem élt senkivel, 40-en felül van) Nekem meg a szerelmes lelkesedésem lassan lelohad....mert nincs viszonzás.
2012. jan. 26. 08:35
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi fél év alatt nem változott ekkorát a világ. Szerintem ez csa figyelemelterelés az igazi okokról.
2012. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Pedagógus és sok rossz sorsú gyereket lát, nap mint nap... ilyenkor borul ki. Meg itt van a mi helyzetünk is...de ennyi erővel mindenki depressziós lehetne. Imádja sajnáltatni magát.
2012. jan. 26. 08:45
 8/42 anonim ***** válasza:
85%

#2 vagyok megint

Tudom, hogy nem jó dolog magára hagyni egy depressziós embert, de ugyanakkor te sem veheted a válladra egy felnőtt ember terhét. Más lenne, ha több éves/évtizedes házasság kötne össze titeket, meg a gyerekek. Na de így? Most kellene a legboldogabbnak lennetek. Az lesz a vége, hogy te is belerokkansz.

Mellesleg nekem intő jel lett volna, hogy 40 évesen még szingli.

2012. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
44%
Próbáld meg kizökkenteni ebből az állapotából! Mutasd meg az élet naposabb oldalát! Azt javaslom, hogy próbálj kivenni pár nap szabit, esetleg egy hetet, és minden nap menjetek el valami szép, csodás helyre. Nem nyaralásra gondolok, csak egy közeli erdei sétára például. Eközben próbálj kedves, és megnyugtató lenni vele. Próbáld megnevettetni. Jó "praktika" még, ha együtt elkezdtek valamit sportolni! Mi 14 éve vagyunk házasok, és mi is átéltünk sok hullámvölgyet, sőt én is voltam már depressziós. Sok sikert!
2012. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%

Kedves #9


A férj nem szomorú, rosszkedvű, hanem depressziós.

Ha hormonális eredetű a depije, akkor aligha fogja kizökkenteni egy kis napsütéses erdei séta.

2012. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!