Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi kufircolás (kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi kufircolás (kapcsolat alatt) aztán esküvő. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van 2 nagyon jó ismerősöm egyetemről, felettem jártak pár évvel (2 hímről van szó), mindketten rendkívl segítőkész, akár fiúkkal, akár lányokkal, sokat segítettek nekünk is tanulni, korrekt emberek, nagyon jóban voltunk velük.


Leszámítva, hogy ahogy elsősök jöttek az egyetemre, 3-4et persze mindig fel kellett húzni évente. Igazából ez sem nagyon zavart, elvégre nem kerültem be ezek közé (nem is akartam, egyik sem volt az esetem, meg vice versa), de most láttam őket facebookon, hogy egyikőjük beállította magának, hogy eljegyzett, a másikuk pedig már össze is házasodott a lánnyal (nem poénból, láttam fenn képeket lánykérésről, esküvőről).


De vhogy nem tudtam örülni nekik... ugyanis ennek a 2 szerencsétlen lánynak fogalma sincs róla, h ameddig a hosszú kapcsolatuk útjait egyengedik, közben a páruk az elsősöket k*rogatja. Ameddig én ott tanultam, addig kb. addig legalább 4-7 csajt sunáztak össze (fejenként és még bele sem számoltam azt, amikor még nem jártam oda), ráadásul voltak olyan csajok, akiket nem csak megfektettek, de hetekig/hónapokig jártak is velük...


Csak gondolom azért nem került fény a dolgokra, mert egyébként jó emberek és senki nem akar velük szemét lenni. Pedig annyira felvilágosítanám szegény lányokat, de annyira.......... de sajnos nem az én dolgom, mindenkinek megvan a saját újta az életben...


Ti mit gondoltok? Csak szerintem undorító és gerinctelen dolog?


2011. máj. 16. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te gondolod így, szerintem is szemét dolog.

De a nagyvárosok ilyenek, mindenki mindenkivel.

És némely lány sem csinálja ám különben, én is ismerek olyat, hogy van barátja, de közben szabályszerűen másokkal jár a lány. Na erre most mit lehet mondani?

Igaz fiúban is tudok olyat, akinek párhuzamosan van 2 barátnője (egyik sem tud a másikról), és mindkettőt megcsalja alkalmi lányokkal, ahogy esik.


Én is undorodom az ilyentől, de mit tudok csinálni? Nem az én életem. Csak reménykedem, hogy velem ez nem történne meg. De ahogy nézem, egyre jobban aljasul a világ, és egyre inkább elfogadottabb az ilyesmi. Legalábbis engem néznek hülyének vagy nyomoréknak, ha nem akarok megcsalni az épp aktuális nőmet.


Mondjuk egyetemi éveim alatt én ezért nem jöttem össze egy nagyvárosi egyetemista lánnyal sem...mert a 90%-uk ilyen, nekem meg nem hiányzik ez.

És ez esetben nem a megcsalás ténye a legrosszabb szerintem ... hanem hogy hülyének vagy nézve, ki vagy röhögve a hátad mögött.

2011. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog az biztos, de foglalkozz inkább a saját életeddel.

Valószínűleg most már megállapodtak, ha meg mégsem, és továbbra is félrelépegetnek majd, akkor rövid időn belül úgyis rájön az ifjú feleség, illetve a menyasszony, hogy milyen is a hitvestársa.

2011. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem undoritobb dolog masok maganeleteben vajkalni. Ketlem, hogy a te dolgod lenne. Honnan tudod, hogy meg mindig elsosoket dugnak? Vagy ha megis, akkor sincs semmi kozod hozzá. Csinalj magadnak eletet te is:)
2011. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

ma 13:36


Muszáj kinyilvánítanod a saját primitív lelkiségedet?

Nem vájkált a kérdező senki életében, nem hívta fel a menyasszonyaikat, nem keverte a sz.rt...akkor ez mitől turkálás? Csak kívülállóként méltánytalan dolognak tartja, és jogos a felháborodása. A társadalom nem itt tartana, ha az emberek hasonlóan elfordulnának az ilyen becsület nélküli emberektől. De a társadalom a magadfajták miatt tart itt, akik szerint az erkölcstelen viselkedés a helyes, és mindenkinek ezt kéne követnie.

Remélem egyszer téged is agyba-főbe csalnak és a menyasszonyodat a saját esküvődön k*rja halálra egy harmadik majd egyszer, és ugyanekkora szád lesz.

És akkor még büszke is vagy a szellemi sötétségedre....no komment.

2011. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig undorodtam ettől a férfitípustól. Nem értem, egyes emberek hogy lehetnek annyira primitívek, hogy számukra az a jó szex meg változatosság fokmérője, hogy minél több másik egyeddel létesítenek szexuális kapcsolatot, pláne amikor elvileg monogám kapcsolatban vannak. Az ilyen még emberi szempontból is taszít, nemhogy párkapcsolatot kezdjek vele, az ilyen "férfi" nálam megy a levesbe, nem kell.


25 N

2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Lehet itt anyázni, de attól volt abban némi igaza a 13:42-es hozzászólónak, hogy valóban érdemesebb ilyen esetekben az embernek a saját problémáin rágódnia, biztos van belőle elég... Mindazonáltal lehetséges, hogy éppen a menyasszonyaikat tényleg nem csalják orrba-szájba, ki tudja...
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

"...vagy hallgasson örökre."

A templomban kellett volna szólnod, mostmár mindegy :)

2011. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:42

13:36os vagyok. Nem lesz mennyasszonyom, ugyanis lany vagyok. Azt nem mondtam, hogy szerintem nem elitelendo az efajta eletmod, de attol meg csak az asszonykanak meg a ferjnek van ehhez koze. Amugy meg megismetlem a Kerdezo csak GONDOLJA, hogy meg mindig a kurafit jatszak, biztosra nem allithatja. Ha tudna, hogy TENYLEG megcsalta oket, akkor kerdezhetne masok velemenyet arrol, hogy mit gondolnak masok errol a ket fiurol, akik megcsaljak a felesegeiket.

2011. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!