Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más apja is ilyen, vagy csak...

Más apja is ilyen, vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Általában vagy itthon fekszik egész nap, vagy egész nap nem látom.

Ha itthon van, és nem úgy szól anyám, akkor kiabál, vagy anyám anyját szidja. Csomószor el kell mondani neki, hogy hozza el a munkahelyéről a fényképezőt, mert szükségem van rá (előző este is mondom, reggel is), és elfelejti. Nekem mindent észben kell tartanom. Csomó pénzt elkért tőlem, amit ünnepekre kaptam. Engem is szid, de folyton kiküld a konyhába, hogy vigyek be neki ezt-azt, amíg a laptopja előtt fekszik. Nem tud egy köszönömöt, légyszívest, kérleket mondani, csak utasít.


(Nemsokára) 18l


2012. jan. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanilyen..

18/L

2012. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos van másnak is:), ismerek is ilyet..., dumáld meg Vele.
2012. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasonló sajnos...
2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen. Szerencsém van, hogy nagyon normális apám van. Nagyon jó a kapcsolatunk. Nem kiabál velem, mindenben segít ha tud.


25/L

2012. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokszor hallok ilyeneket, hogy kinek milyen rossz apja van. Nem értem miért, nem hagynám magam.

Az enyém nagyon jófej, nem is tudom mit csinálnék ha ilyen apám lenne mint neked (nem sértésnek szántam).

Kitartás!

2012. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!