Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágja fejünkhöz, minden...

Miért vágja fejünkhöz, minden barátunk, hogy mi könnyen vagyunk mert nincs és saját lakásunk gyerekünk? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A baráti társaságból ,mindenki a banknál lakik. Mert annak idején tudták segiteni a szülök öket : Nekünk nem tudtak segiteni mi albérletbe : 10 év sporolás után össze gyüjtöttünk 5 milló forintot ,de nem mertünk bele vágni a lakás vásárlásba. Amit most látunk ,hogy jól tetük,hogy nem vágtunk bele. Gyereket albérlet mellett nem akartunk .

Pár barátunk ,most kényszer helyzet miatt árverzi a lakását és mennek a gyerekekel ahova tudnak .. Nincs olyan ,hogy ne vágnák a fejünkhöz,hogy milyen jó nektek 2 fizetés 0 gyerek.Amikor rá kérdeznek a gyerek témára öszintén megmondjuk ,hogy nem merünk bevállalni és,lehet,hogy soha nem lesz gyerekünk .Ilyenkor mi vagyunk a világ szemetei.


2012. jan. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Minek nektek ilyen barátok? Tán az ellenségetek is kedvesebb, mint ezek.
2012. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell velük foglalkozni. Annyit el lehet nekik mondani, hogy ti felelősségteljesen gondolkoztatok ELŐRE és nem utólag próbáljátok menteni, ami menthető.
2012. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Utálatosak a "barátaitok"!

Én a helyedben más barátok után néznék!

2012. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk van hitelünk: annyi, amennyit még most is tudunk fizetni.

Bankban dolgoztam, nem volt ritka aki a 15m házra 17m-t akart felvenni, "hiszen be is kell rendezni".. No comment. Csak a gyerekeket sajnálom.

Ne foglalkozz velük, ha Nektek így jó, legyetek boldogok :-)))

2012. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos tipikus magyar. "Megdöglött a lovam, dögöljön meg másé is." Ha ő szarban van, te is legyél abban. Fájó pont ez a mai világban az embereknek, hogy van, akinek könnyebben megy. Mindenki saját házról és gyerekről álmodik, csak nem gondoltak bele, hogy az sokba kerül, és hiteleket vettek fel.

Szomorú a helyzet ma itthon.


Ja az ilyen "barátokat" inkább kerülném.

2012. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

"A baráti társaságból ,mindenki a banknál lakik. Mert annak idején tudták segiteni a szülök öket : Nekünk nem tudtak segiteni mi albérletbe"


Akkor most ki is vág mit a másik fejéhez? Ezt a "banknál lakik" szöveget hallottam már, egy tipikus szcientológus süket duma...

A véleményem pedig: a barátaid jobban járnak nélküled. Nekem nem kellene olyan barát, aki a neten reklámozza, hogy elvesztettem a lakásomat...

2012. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt most én se értem, szerintem nem így értették, hogy világ szemetei vagytok. Lehet vállalták a hitelt, mert úgy érezték tudják fizetni és nem úgy, hogy a duplája lesz. Az, hogy gyereket vállaltak, hát ez is természetes dolog. El vannak keseredve.
2012. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!