Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok gyereket szeretnék, de a...

Sok gyereket szeretnék, de a máséhoz nem nagyon van türelmem. Saját gyerekéhez máshogy viszonyul az ember?

Figyelt kérdés
Amikor kisgyerekekre vigyázok, akkor kb. 2 óra múlva "megunom", és mással szeretnék foglalkozni, vagy egy kicsit egyedül lenni. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ugye nem fogom ezt érezni a saját gyerekeimmel, vagy, hogy ugye ez nem azt jelenti, hogy nincs türelmem hozzájuk. Valaki tapasztalt már hasonlót? A saját gyerekét ugye nem tudja így "megunni" az ember? 20l
2012. jan. 26. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon változó. Szerintem kezd eggyel.
2012. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
De igen, a saját gyereket is meg tudja unni az ember. De még nagyon fiatal vagy, az évek alatt Te is sokat fogsz változni, remélhetőleg neked is több türelmed lesz majd.
2012. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem szeretjük a gyerekeket. Mindenki azt mondta, hogy majd megváltozik, ha lesz sajátunk. A sajátunkat nagyon szeretjük, rengeteg türelmünk van hozzá. Másoké meg ha lehet , még jobban bosszant. A saját gyereke mindenkinek más, de az összes gyerekhez való hozzáállást attól nem feltétlen változtatja meg.
2012. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Abszolut 100% igen!
2012. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Más gyerekeket én is csak olyan százalékban szeretek, mint ahogy a felnőttek közt szimpatikus valaki.

A saját kicsimet mindennél jobban imádom, de olykor ő is eléri a türelmem határait. Mivel még kicsi, legfeljebb próbálkozok, hogy játsszunk mást, vagy találja fel magát egy picit egyedül, anyukának is jót tesz 5 perc szünet :).

2012. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván máshogy viszonyulsz hozzá, de a sajátod is ki tud készíteni néha...
2012. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah, ide se lehet "jót" mondani úgy látom...
2012. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozott le, én mindenkit felpontoztam, mert nagyon örültem a válaszoknak:):) Furcsa volt, mert mindig is nagy családra vágytam 3-4 gyerekkel, de volt ez a tapasztalat, és megijesztett, hogy ugye nem fogok így érezni majd a sajátokkal is. Persze, elhiszem, hogy ki tudja hozni az embert a sodrából a gyerek, de az más.
2012. jan. 27. 06:46
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is így voltam, vagyok. Más gyereke idegesít, nincs hozzájuk türelmem, szerintem borzasztóan viselkednek. De a sajátjaim!!!!:) Ha visít is aranyos:)
2012. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as és az 5-ös válasszal mi volt annak a baja, aki lepontozta? Szerintem teljesen igazat írtak. Más gyereke se mindig szimpatikus. A saját gyerek - bármennyire is imádja az ember - is ki tudja borítani a szüleit.
2012. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!