Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves nő,50 éves férfi....

22 éves nő,50 éves férfi. Lehet ez szerelem, vagy csak kölcsönös vigasztalás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehetni lehet, de nem hosszútávú. Előbb-utóbb jönnek a konfliktusok. Ha pedig esetleg gyereket vállaltok, számíts rá, hogy neked kell esetleg egyedül felnevelned, mert apuka meghal, mielőtt 18 lesz. Ne legyen így, de kevés férfi él 70 éves koráig.
2009. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Pasinál kapuzásári pánik, jóval fiatalabb nővel akarja bizonyítani, hogy tud még teljesíteni. hagyd a fenébe, nem lesz belőle jó dolog.... ha csak nem akarsz 30 évesen egy rokkant öregembert tolókocsiban tologatni és törölgetni a nyálat a szája széléről.
2009. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Boldogult édesapámnak volt egy elve: Nem kezd ki fiatalabb nővel, mint a húgom (aki 29 éves korában született). Ehhez tartom magam én is: 54 éves vagyok, és egyetlen gyermekem 30 múlt, tehát a 24 év korkülönbséghez tartom magamat.
2009. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Az élet már számtalanszor bebizonyította, hogy igenis lehet szerelem. /a szerelem kortalan/ Lehet, hogy olyasmit kapsz ettől a férfitól, amit egy korban jobban hozzád illőtől sohasem kapnál. Ha a férfi egészséges, jól néz ki, ápolt és fiatalos, remekül érezheted magad mellette. Azért, mert valaki 28 évvel idősebb nálad nem kell eleve nem-szeretni és az érzésidnek ellenállni.
2009. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, és köszönöm, de én a férfi vagyok!
2009. máj. 29. 19:48
 6/16 anonim válasza:
100%
LEHET!!! 20 vagyok a párom 42 és Ő az élet ajándéka számomra de tényleg, sokat veszekszünk nem sok mindenben értünk egyet de meg tudunk beszélni mindent és imádjuk egymást nem cserélném le semmilyen más férfira és igen ha Ne adja Isten úgy adódik boldogan tolnám a tolókocsiban stb CSak magadra hallgass Te Mit Akarsz!?
2009. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok most olvasom h te a pasi vagy...így nem tudom mit írhatnék de úgy gondolom, h az ilyen kapcsolattól egy nő csak jót kaphat én legalábbis sokat anultam nevettem boldog voltam vagyok és tudom h leszek, minden kincsem a vőlegényem sztem ha a te kapcsolatod is ilyen mély akkor igen is Lehet!!!Egy életed van ha úgy érzed Ő az akkor ne engedd el.

B

2009. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
19.39-es vagyok. Akkor is hízelgő rád nézve, amit írtam, vagyis ugyanaz a vélenményem. Ki és miért is pontozott le???
2009. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Ja, ha a férfi vagy akkor lehet, ha belefér a lelkiismeretedbe, hogy 10 év múlva te impotens vagy, a nő a virágkorát éli és elvárod tőle, hogy neked adja a legszebb éveit.

Amúgy meg tökmindegy, hogy ki-mit mond, mert az a Ti dolgotok. csak aztán biztassátok a társadalmat, hogy az sem gáz ha egy kapcsolatban a nő 20-30 évvel idősebb, hiszen a 40+ nőknek is jár egy kis élvezet, ha már az ötvenes pasik a huszonéves pipkre buknak! Dealt?

2009. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem! És köszi a válaszodat!
2009. máj. 29. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!