Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási szerelem - egyedülálló...

Óriási szerelem - egyedülálló férfi - házas nő - kisgyerek szerelmi háromszög. Mire számítsak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta meg szerettem volna ezt a kérdést kérdezni. A helyzet a következő: Másfél éve férfiként élek egy szerelmi kapcsolatban. Ahol a másik fél a nő házas, kisgyerekkel. Nagyon szeretjük egymást. Lehetőségünk is volt mindig találkozni, minden stimmel velünk. Kivéve az, hogy a szerelmem házas. Én is az voltam, de elváltam. Nekem nem volt túl jó a házasságom, egyszerűen ment. Persze ez ennek a kapcsolatnak a hatására történt. A szerelmem pedig azt mondja, ő a kisgyerek miatt (5 éves) nem tud és nem is fog kilépni a házasságából. Mert a gyermek imádja az édesapját. Így hát eljátssza otthon, hogy minden rendben van. De ezzel együtt őrülten szeretjük egymást. Persze volt már pár cirkusz emiatt. De a szerelmünk mindig átsegített minket. Ez a helyzet már másfél éve tart. Szerintetek mi lesz hosszútávon? Teljesen tanácstalan vagyok és felőröl. Köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 15:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tűnik a nőnek így kényelmes. Te megvakarod a lába közét, a férjecske csinálja a forintokat, Ő meg pont jól elvan... már bocs, de csak kifogás a gyerek!
2011. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%

Mind férfinél, mind nőnél kifogás, hogy a gyerek miatt nem válik.

Ne számíts semmire, szakíts, ha bírsz, megéri hidd el, keress egy olyan párt, aki nem foglalt!

2011. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%
Csináld addig, ameddig meg nem buktok, és a férj el nem ver. Az összeköltözéssel úgy is megfakulna a szerelem. Ne erőltesd.
2011. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek. Szerintem is így kényelmes a "szerelmednek"..

A leírásod alapján esze ágában sincs kilépni ebből a körből, így ha tisztességes nőt szeretnél magad mellé, szerintem kezd el keresni.

2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
45%
Arra nem is gondolsz, hogy van "férjecske", és ha mindent eljátszik mintha rendben lenne, van "kekszecske" is? Túl kényelmes garázy a szerelmed... -.-
2011. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
0%
Én nő vagyok,de ez csak kifogás. Magamból kiindulva,amikor beleszerettem másba,kb 2 hónap után elköltöztettem a páromat,igaz nálunk nincs gyerek, de akkoris
2011. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
61%

Óriási szerelem... kac-kac...

Az nem olyan mint a tietek.

A tietek egy sima megcsalós, félrekefélős történet, ami sajnos minden 2. házasságban előfordul ideig-óráig.


Férfi létedre furcsa, hogy ilyen álomvilágban élsz.

2011. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Sajna én is úgy látom hogy az orrodnál(farkadnál)fogva vezet, és okokat, indokokat mindig lehet találni arra, hogy miért nem.
2011. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez kamu. Biztos valami unatkozó nő írta ki.
2011. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarom a nőt védeni, de lehet tényleg a gyerek miatt nem teszi. Lehet fél, hogy egyedül nem tud róla gondoskodni, vagy te nem fogod úgy szeretni stb.

Anyukámat éveken át megcsalta apukám, tudott is róla, de miattunk nem vált el. Ahogy az öcsém elhagyta az általánost, beadta anya a válási papírokat. Ennek már lassan tíz éve, de nemegyszer hallottam anyától, hogy megbánta, mert két fizetésből jobb lenne most a helyzete, akármilyen is apa.


Szerintem gondold át TE mit akarsz... A nő egyértelműen megmondta, hogy nem hagyja el a férjét, legyen ennek bármi is az oka. Neked kell eldöntened, hogy megelégedsz azzal, hogy szerető leszel, vagy komoly kapcsolatot szeretnél, és keresel mást.

2011. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!