Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 10-ból 15...

Miért van az, hogy 10-ból 15 ember azért kűzd, hogy nála legyen a gyereke, de nálunk?

Figyelt kérdés
az anyuka félre lépett, én sok hónappal késöbb összejöttem az apukával, a gyerektől meg az anyukája amikor csak tud szabadulna. (persze az új csókájával szórakozik éjjel-nappal) Hétköznap szinte csak aludni jár haza a lánya (a legkésöbbi időben hozza el a napköziből), hétvégén minden rokonnak, ismerősnek, nekünk "lepasszolja" a kislányt. Ugyanígy bármilyen ünnepek és szabadnapok alkalmával. Soha sehová nem viszi, nem neveli, csak folymatosan egyre több pénzt követel.
2012. jan. 27. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Ez pedig igy lesz szokd meg és a gyerek lesz mindig az első nem te
2012. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
inditsatok egy újabb gyerekelhelyezési pert, kérjétek magatokhoz a gyereket (tanukkal igazolni, hogy igy is nálatok van, az anya nem foglalkozik vele). Ha nálatok van elhelyezve, akkor nem nektek kell fizetni gyerektartást, hanem az anya kell, hogy fizessen az apának.
2012. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

és ez a gyereknek "jó" így? Mennyi idős? Nem szeretne inkább veletek lakni? Jó vele a kapcsolatod? "a de nálunk" kifejezésedből úgy sejtem, hogy sajnos nem...

A 2. válaszolót támogatom!

2012. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kislány 9 éves. Szeret velünk lenni, de ha nincs pénz sehová menni sokat hisztizik, mert mi csak egy 35 négyzetméteren lakunk, (albérlet) míg az a lakás amit a párom otthagyott az 3-szor ekkora. Annyira egyszerű volna ha a nő nem uszítaná ellenünk. Mi (én) hozzuk-visszük, veszünk mindent, és nem normális hogy az anyuka a kislánya és még 2 ember mindennapjait megnehezítse csak azért, hogy ő minden nap szórakozzon és jól érezze magát az aktuális "párjával".
2012. jan. 27. 23:12
 5/13 A kérdező kommentje:

"Ez pedig igy lesz szokd meg és a gyerek lesz mindig az első nem te"

Kinek az első? Pont azt írtam, hogy mindenki tovább passzolja másnak.

2012. jan. 27. 23:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez az anya sajnos ilyen, vannak ilyenek.

De megvallom az írásodból te sem vagy az a legszeretettelibb a gyerekkel szemben. Mintha gondnak éreznéd ez jön le.

Pénzt annyit kell adni, amennyi ki van szabva az apára és kész. A többit az apa úgyis állja mikor a gyerek nála van.

Ne az anyukán agyalj szerintem, hanem a saját kis életeden apukával és a lányával, meg ami még van veled.

2012. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10 ezer lett a bíróság által kiszabva havonta. A nő 30 ezret követelt. Egy darabig tudtuk teljesíteni (hogy a gyerek ne szenvedjen hiányt), de már az albérletet is alig tudjuk fizetni. A kislánnyal nem lenne semmi baj ha valaha valaki nevelte volna és nem minden alkalommal nekem kéne vele napi 24 órán keresztűl foglalkoznom (mert persze a párom tovább passzoja nekem, azzal az indokkal hogy engem nagyon szeret) úgy hogy ha a lakást veri szét még egy ejnye-bejnyét sem mondhatok neki, mert ha itt van akkor érezze jól magát és itt nincsenek szabályok.
2012. jan. 27. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
10 ezer... nevelj te enyiből egyedűl gyereket.
2012. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, előző, az anyukának nem CSAK az apa által adott gyerektartásból kell nevelni a gyereket, neki is hozzá kell tenni a magáét. Ugyanis a gyerek nem csak az apa által lett - csúnya kifejezéssel - létrehozva, volt benne talán valami szerepe az anyának is!
2012. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó akkor nevelj 20ezerból...
2012. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!