Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak!?...

Nem tudom mit csináljak!? Akinek van már idősebb gyermeke mit várnának el tőle hogy elmondja vagy hallgasson?Mit lépnétek ha ilyet megtudnátok a férjetekről?

Figyelt kérdés

Én 22éves egy 9hós kislány anyukája vagyok.Ezt csak azért írtam nehogy azt higgyétek hogy gyerek vagyok még.Anyu és apám külön élnek.Anyu Pesten apám pedig abba a városba ahol mi.Ma eljött hozzánk apám és a páromnak dicsekedett,a fényképezőjén mutatott neki képeket amin az egyik haverját éppen szájjal elégíti ki egy k..rva.3darab képet mutatott neki és utána azt mondta hogy ne nézze tovább a képeket,szerintem azért mert azokon már ő lett volna.Anyut folyamatosan vissza akarja csalni magához de közbe meg az 5tesvéremre nem fizet gyerektartást és elvárja hogy anyu hozza őket 100km-t busszal miközbe neki ott a kocsija.Mit csináljak????Szóljak anyunak mert akkor legalább végleg meg gyűlölné vagy nem?Hallgassak,de abba én bolondulok bele hogyha nem szólok?!Állítsam választás elé anyut hogy vagy én vagy apám?Soha nem titkoltam semmit anyukám elől most pont egy ilyen dögnek falazzak!?

Akinek van már idősebb gyermeke mit várnának el tőle hogy elmondja vagy hallgasson?Mit lépnétek ha ilyet megtudnátok a férjetekről?



Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült de nagyon ki vagyok most!


2009. máj. 29. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte az anyukáddal, nyugodtan mondd el neki, amit tudsz. Mindkettőtöknek így a jobb.
2009. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék tudni róla . Van egy ilyen idős lányom és elvárnám, hogy ezt elmesélje nekem.
2009. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra nem lenne kérdés. Egyértelmű, hogy ebben a szituációban elmondanám. Én már azon is kiakadnék, hogy milyen képei vannak a haverjáról, ja és gondolom ő is ott volt, mert valaki elkészítette azokat a képeket. Meg egyébként is normális az ilyen ember? Szerintem ez beteges dolog.
2009. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
43 N vagyok, én tudni akarnám!
2009. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én beszámolnék az anyámnak erről a dologról is. Így legalább van módja mérlegelni, kellene-e neki még egszer az az ember, aki a gyerekeiről sem gondoskodik. Ilyen képeket meg meg sem szabadnak említenie, a rögzített cselekedeteit pedig mélyen el kellene hallgatnia! Rendkívüli izléstelen lyen képeket behozni egy családba. Mégis mit várt a bemutatótól? Hogy megcsodálja a vője a hódítását? Nem is értem. Okvetlen beszéld meg anyukáddal, mert édesapád /sajnos/ ezek után más, csúnyább dolgokra is képes lehet!
2009. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félek is mert tök sok olyat hallok hogy bármit csinál a férfi a nő megbocsájt neki és a páromnak azt mondta apám hogy ne mondja el ő nem hogy elmondta de apám tudta nélkül felrakta a képeket a számítógépre!Biztos hogy apám is csinálta a dolgokat mert 3.kép után azt mondta a páromnak hogy ne nézze tovább!Az normális hogy én nemhogy ember számba nem veszem apámat de a legrosszabbat kívánom az élettől neki?
2009. máj. 29. 21:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és az a k..rva 18éves lehet talán apám meg a haverja 47!!!!!!
2009. máj. 29. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Én 20 évesen tudtam apám csalja anyámat, hugom is tudta, nem mondtuk el, eltelt azota 10 év most váltak el 56-60 évesen , rádöbbentem, jobb lett volna anyámnak elmondani !! Én féltettem anyámat mert neki rokkant nyugdija volt miböl fog megélni, de nem érte meg, most elváltak, jobb mindkeetönek, bár anyu megsinyledte a dolgokat sajna, de talpra állt, most saját háza lesz (remélem lassan felépül ) és jo lesz neki, én több mint 8 éven keresztül falaztam vagyis csak nem mondtam el anyámnak mi van, már bánom!!
2009. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem a k-rvával szűrné össze a levet, nem hagynám annyiban. Megérdemli anyukád, hogy tisztán lásson. Miért akarna anyukád visszamenni az apádhoz, ha ilyen felelőtlen? Nemcsak ebben, hanem a többi dologban is, amiket felvázoltál. Ne tegye tönkre az életét. Ettől még ő apád marad, nem kell ehhez az anyáddal élnie. Milyen éretlen lehet az, aki ezzel még dicsekszik is? Anyukád jobban jár, ha elmondod és végképp kiábrándul belőle, de csak olyat mondj neki, amibe biztos vagy. Ha nem láttál róla ilyen képet, akkor nem is biztos, hogy van.
2009. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt nem értem,hogy apád miért mutat ilyen fényképeket a párodnak!Engem az ilyen zavarna,azt úgy elküldeném a francba,hogy vissza se nézne!Hát bizony én elvárnám a gyerekeimtől,hogy tájékoztassanak a dolgokról!Mondjuk igy is neveltem őket,hogy mindent őszintén megbeszélhessünk!Ha anyukádnak jót akarsz,akkor feltétlenül tájékoztasd,hogy milyen ember a te apukád!Eléggé gusztustalan!Már bocsi,hogy ezt irom!Ilyen kép készülne,akkor nem mutogatnám!

2009. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!