Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet devizahitelest...

Cseresznyes Gabi kérdése:

Hogyan lehet devizahitelest örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Érdeklene az eljárás menete, hogy mire kell figyelni kiválasztásnál, illetve az örökbefogadást követő időkben.


Aki csinált már ilyet légyszi írja le tapasztalatait!


2012. jan. 28. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Az enyémnek nagyon felment az árfolyama, így visszavettem, szerencsére visszavették. Akartam helyette másikat, de azt mondták, nem cserélhető, ha nem kell, akkor nem kapok újat :((
2012. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Az eljárás menete nagyban függ a kis devizás származásától (pl. japánt talán már nem is lehet találni, de a svájcinak is nagyon meg kell nézni a születési körülményeit)


Miután sikerült örökbefogadnod, mindenképpen úgy etesd, hogy az ne okozzon nála árfolyamnövekedést, mert az nemcsak rá, hanem rád is káros lehet!


Remélem, segítettem, sok sikert a jövendő devizásodhoz! :)

2012. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
de pihent agyú itt mindenki :D
2012. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Könnyen, a bankok nem tiltakoznának, ha vinnéd őket kifizetve a hiteleiket.
2012. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

cudar állapotok uralkodnak a menhelyeken. Néha el is kell altatni párat.


Tegnap örökbe fogadtam egyet, de inkább visszavittem, mert éjszaka nagyon nyüszített a bejárati ajtó előtt.


Mivel nincs nagy bundájuk, ezért ilyenkor télen nem foghatók házőrzésre.

2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!